Sinem Moda Evi*

Sinem Moda Evi
Sinem Modaevi; ürünlerinin tamamını kendi atölyesinde imal etmektedir. Gelinlik dünyasının pek çok modelini kendi tasarımlarıyla bütünleştirerek, 33 senedir sizlere sunmaktadır.

Çalıştığımız gelinlik modellerini görmek için sizleri mutlaka mağazamıza bekliyoruz.

Koleksiyonlarımızı tanıyın ve sizleri gelinlik konusunda tavsiyelerde bulunarak, daha bilinçli hale getirelim.

Bedeninizde en güzel duranı, size en çok yakışanını seçebilmeniz için en önemli tavsiyemiz; en beğendiğiniz gelinlik modellerini üzerinizde denemeniz ve görmenizdir. Satış danışmanlarımız modeller üzerinde istediğiniz değişiklikler konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Mağazamızda gördüğünüz, deneyip almak istediğiniz model için ödeme koşullarımız: Toplam tutarın üçte biri sipariş verilirken, kalanı gelinliğin tesliminde ödenmektedir.

İlk prova; gelinliği sipariş verdiğiniz gün, kararlaştırılan tarih ve saatte olacaktır. Satış danışmanımız ve prova yapacak elemanımız verilen saatte sizi bekliyor olacaklar. prova odasında göreceksiniz ki gelinliğinizin ana kumaşı ölçülerinize göre kesilmiş, bedeninize oturtmak ve etek boyunu ayarlamak için hazır halde olacak.

İkinci prova aynı zamanda teslimat provasıdır. Gelinliğinizi bitmiş haliyle deneyeceksiniz. Gelinliğiniz üzerinizde, el - baş çiçeği veya taç seçimi yapılcak, duvağınız takılacak. Kısacası gelinliğinizin son halini, tüm aksesuarlarıyla birlikte görmüş olacaksınız.

Gelinliğiniz düğün gününden çok önce bitmiş ise sakın telaş etmeyin. Kilo alma veya kilo verme gibi durumlarda gelinliğiniz Sinem Modaevi garantisi altındadır. Daraltma veya genişletme gibi sorunların çözümü, tarafımızdan yapılacaktır.

Kısacası düğün gününe kadar, Sinem Modaevi olarak tecrübeli kadromuzla yanınızda olacağız.

Otuzüç yıldır en mutlu gününüzün giysisi olan gelinliğinizi bizimle tasarladığınız için sizlere teşekkür ederiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
BE Beyhan Düğün Tarihi: 03/10/2015

Gayet başarılı tam istediğim gibi bir gelinlik sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sinem Moda Evi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sinem Moda Evi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap