Sinem Moda Evi

E-posta Gönder

Sinem Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Sinem Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Sinem Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sinem Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Klasik,modern,balık ve helen tarzı tüm modeller.

Sinem Moda Evi Hakkında

İsmim, Salih Zeki Aksoy. Sinem Moda Evi markasıyla 37 yıldır ürünlerimizin tamamını kendi atölyemizde imal ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz, terzilerimiz ve satış danışmanlarımızdan oluşuyor. Hafta içi her gün hizmet veriyor, hafta sonu ise sadece randevulu müşterileri ağırlıyoruz.

Mağazamızda 35’e yakın hazır gelinlik modelimiz sizleri bekliyor. Gelinlik konusunda tavsiyelerimizi dinlemek ve bilinçlenmek için mutlaka bu konuda deneyimli kişilerden danışmanlık almanız gerekli. Satış danışmanlarımız eşliğinde hem gelinlik konusunda bilgi sahibi olabilir hem de modellerimiz üzerinde düzeltmeler yaparak hayal ettiğiniz gelinliğe ulaşabilirsiniz. Vücut tipinize uygun gelinlik modelini seçtikten sonra gelinlik için beden provası ilk provadır. İkinci provamızda ise gelinliğin son halini görürsünüz. Gelinliğin bitmiş haliyle denedikten sonra aksesuarlarınızı seçebileceksiniz. Bolero, duvak, eldiven, gelin buketi gibi sağladığımız aksesuarlar için satış danışmanlarımız size yol gösterecek. Gelinliğiniz ve aksesuarlarınızı düğün gününden çok önce tamamladınız fakat kilo aldınız, duvağınız çok uzun geldi. Sinem Moda Evi Samsun olarak yanınızdayız. Gelinliğiniz ile ilgili her sorunda düğün gününüze kadar yanınızda oluyoruz. Sadece gelinlik değil, abiye, nişanlık ve bindallı modellerimizde de garantimiz bulunuyor.

Bir kadının giydiği her giysi tasarımcının zevkini ve titizliğini yansıtırmış. Bu yüzden bizim imzamızı taşıyan gelinlikler de aynı titizlik ve özenle hazırlanıyor. 2500 TL’den başlayan gelinlik fiyatlarımız istediğiniz kumaş türüne, gelinliğinizin işlemesi ve işçiliğine göre değişiklik gösteriyor.

Fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak, bizimle iletişime geçmek bir form uzaklıkta. Gelinliğinizde bizim imzamızı taşımaya ne dersiniz?

İletişim

Sinem Moda Evi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Be

Beyhan

Düğün Tarihi: 03.10.2015


Gayet başarılı tam istediğim gibi bir gelinlik sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.