Gelincik Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Şu'best Moda Evi
27

İlkadım

Şu'best Moda Evi

Hakkında

1994 yılında kurulan markamız Gelincik Modaevi Samsun merkezde bulunuyor. Burada yenilikçi bir vizyon ve dünya standartlarında bir bakış açısı ile çalışarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Birbirinden yetenekli tasarımcılar, modacılar, stilistler ve de terzilerle birlikte çalışarak kendi tarzımızı yansıttığımız işler yapıyoruz. Hepimiz mesleğinde uzman ve de tecrübeli modacılar olarak sürekli gelişmek için dünya trendlerini ve gelişmeleri de takip ediyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere her türden özel gün kostümünü büyük bir titizlikle tasarlıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri ve aklınıza gelebilecek diğer organizasyonlar için 7’de 70’e tüm hanımefendileri giydirebiliyoruz. Kınalık ve nişan abiyeleri haricinde bu metinde daha çok gelinlerimiz hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Eğer dünyaevine girecek olmanın heyecanını yaşayan ve düğün tarihini de belirlemiş bir gelin adayıysanız hiç endişe etmeyin çünkü bizimle tanıştınız. Burada size vücut ölçünüze, vücut tipinize, giymek istediğiniz kesime, düğün sezonunuza ve konseptinize uygun bir gelinlik mutlaka bulabiliriz. Her yıl özenle hazırladığımız kreasyonlarımızda tam da tarifinize uygun bir model için mağazamıza gelip denemeler yapabilirsiniz.

Tamamen size ait ve size özel bir gelinlik istiyorsanız özel tasarım yaparak her ayrıntıyı isteklerinizle donatırız. Çizim tamamlandıktan sonra en kaliteli kumaşlar, tüller ve malzemeler ile ince işçilik sayesinde rüyalarınızdaki gelinliği birkaç prova alarak hazır hale getiririz.

Tam da hayallerinizi süsleyen ve size çok yakışıp müstakbel eşinizi tekrar aşık edecek bir gelinlik için bizi tercih edebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için GBS Gelincik Samsun İlkadım’da sizi bekliyor. Eğer bize ulaşmak ve hem hizmetlerimiz hem de modellerimiz hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz sayfanın sağ tarafında bulunan formu doldurarak kısa sürede randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Selma Ozgurel

  • Adres: Zafer Mahallesi Gazi Caddesi D:No 111 İlkadım/SAMSUNYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!