Ay&nur Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Şu'best Moda Evi
27

İlkadım

Şu'best Moda Evi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizdeki düğün için gerekli olan tüm aşamaları sağladınız. Geriye bir tek gelinliğiniz kaldı! Onu da bizim deneyimli ellerimize bırakın.

Hem İstanbul’da hem de Samsun’da Aynur Gelinlik adı altında hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her yerine de gelinliklerimizi ulaştırıyoruz. Uzun yıllardır moda sektöründeyiz. Gelin adaylarının memnuniyetini sağlamak için yola çıktık, güler yüzlü çalışanlarımızla hayal ettikleri gelinlikleri sunuyoruz. Tasarımlarımızı görmeniz için sizinle buluşuyoruz. Personellerimiz etrafınızda pervane olurken size uygun gelinlik modeli önerilerinde bulunuyor. Üstelik keyifli bir sohbet eşliğinde düğün tarihini, konsepti, mekânı öğreniyoruz. Daha sonra beden ölçülerinize uygun gelinlik modellerine beraber karar veriyoruz. Oldukça fazla olan Aynur Gelinlik modelleri arasından mutlaka istediğiniz tarzı bulabilirsiniz.

Vücut tipine uygun gelinlik giymek sizi daha şık ve güzel gösterecek. Düğün gününüzde en iyi görünüme sahip olmanız için fiziki koşullarına uyum sağlaması oldukça önemli. Düğün mekânınız için tekne tercih edecekseniz daha rahat ve salaş gelinlikler tercih etmelisiniz. Otelin balo salonunu düğününüz için tercih ettiyseniz daha şık gelinlikler tercih etmelisiniz.

Özel dikim ve hazır gelinlik modelleri sunuyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayıyla çalıştık. Mutluluklarını sağladık. Portföyümüzü böylece genişlettik. İlk provada beden ölçüsü alınıyor ve sohbet eşliğinde gerçekleşiyor, ikinci provada ise son kontroller sağlanıyor. Kalıbın üzerinize tam oturuyor olması bu provada sağlanıyor. İsteklerinize ve fikirlerinize gelinliğinizi tasarlıyor, fikir alışverişi yapıyoruz.

Aynur Gelinlik duvak seçiminde de yardımcı oluyor. Düğün gününüz için farklı aksesuarlarda isterseniz bizden temin edebilirsiniz. Böylece tek bir firmayla ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günü bugün! Uzun yıllar hayalini kurduğunuz gelinliği size vaat ediyoruz. Eğer siz de Aynur Gelinlik Samsun’u tercih etmek isterseniz sayfa üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra sizinle tanışmak için bekliyoruz!

İletişim

Aynur Uluisik

  • Adres: 19 Mayıs Mh. İstiklal Cd. Emiroğlu AP. No:61 D:1 İlkadım/SAMSUN

Ay&nur Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!