Aynur Gelinlik

E-posta Gönder

Aynur Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Aynur Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Aynur Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Aynur Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Aynur Gelinlik Hakkında

Hayallerinizdeki düğün için gerekli olan tüm aşamaları sağladınız. Geriye bir tek gelinliğiniz kaldı! Onu da bizim deneyimli ellerimize bırakın.

Hem İstanbul’da hem de Samsun’da Aynur Gelinlik adı altında hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her yerine de gelinliklerimizi ulaştırıyoruz. Uzun yıllardır moda sektöründeyiz. Gelin adaylarının memnuniyetini sağlamak için yola çıktık, güler yüzlü çalışanlarımızla hayal ettikleri gelinlikleri sunuyoruz. Tasarımlarımızı görmeniz için sizinle buluşuyoruz. Personellerimiz etrafınızda pervane olurken size uygun gelinlik modeli önerilerinde bulunuyor. Üstelik keyifli bir sohbet eşliğinde düğün tarihini, konsepti, mekânı öğreniyoruz. Daha sonra beden ölçülerinize uygun gelinlik modellerine beraber karar veriyoruz. Oldukça fazla olan Aynur Gelinlik modelleri arasından mutlaka istediğiniz tarzı bulabilirsiniz.

Vücut tipine uygun gelinlik giymek sizi daha şık ve güzel gösterecek. Düğün gününüzde en iyi görünüme sahip olmanız için fiziki koşullarına uyum sağlaması oldukça önemli. Düğün mekânınız için tekne tercih edecekseniz daha rahat ve salaş gelinlikler tercih etmelisiniz. Otelin balo salonunu düğününüz için tercih ettiyseniz daha şık gelinlikler tercih etmelisiniz.

Özel dikim ve hazır gelinlik modelleri sunuyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayıyla çalıştık. Mutluluklarını sağladık. Portföyümüzü böylece genişlettik. İlk provada beden ölçüsü alınıyor ve sohbet eşliğinde gerçekleşiyor, ikinci provada ise son kontroller sağlanıyor. Kalıbın üzerinize tam oturuyor olması bu provada sağlanıyor. İsteklerinize ve fikirlerinize gelinliğinizi tasarlıyor, fikir alışverişi yapıyoruz.

Aynur Gelinlik duvak seçiminde de yardımcı oluyor. Düğün gününüz için farklı aksesuarlarda isterseniz bizden temin edebilirsiniz. Böylece tek bir firmayla ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günü bugün! Uzun yıllar hayalini kurduğunuz gelinliği size vaat ediyoruz. Eğer siz de Aynur Gelinlik Samsun’u tercih etmek isterseniz sayfa üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra sizinle tanışmak için bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  19 Mayıs Mh. İstiklal Cd. Emiroğlu AP. No:61 D:1 İlkadım/SAMSUN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aynur Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.