Damatlar Gelinlerini Nasıl Görmek İster

Okuma Süresi: 2:46 DK

12.01.2015

Hakkında çok konuşmasalar da, erkekler evlenecekleri kadının nasıl bir gelinlik giyeceğini çok merak eder. Bu konuda pek ketum olan damatlardan; azimli Düğün.com ekibi olarak bazı bilgileri almayı başardık. Okuyun; hem damatlar gelinlerini nasıl görmek istiyorlar hem de o görünüme kavuşmak için 2014 gelinlik modellerini nasıl kullanmalı; gelinliğinizi hangi düğün aksesuarlarıyla kombinlenmeli; öğrenin!

Biraz Masum Biraz Seksi

Can A.: “Kız arkadaşım Nur’la evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Tabii ki gelinlikle ilgili her şey benden sır gibi saklanıyor. Ama ben hayalimde onu hep sade, çocuksu ama aynı zamanda çok çekici bir gelin olarak düşlüyorum.” Eğer nişanlınız Can gibi düşünenlerdense bu sene işiniz çok kolay. Hemen her markada bulabileceğiniz sade gelinlik modellerinden seçiminizi yapın. Masum bir gelin görüntünüze bir miktar da çekicilik katmak için çok değil, biraz cesur bir dekolte yeterli. El değmemişliğin simgesi olan incilerle boynuzu süsleyin. Bir ceylan edasıyla sekerek yürüyebilmek içinse dolgu topuk gelin ayakkabıları tercih edin. Gelin saçı olarak dağınık bir topuz tercih edin.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Kalbimin Sultanı

Emir M.: “Hayatında bir kez gelin olacak; o gece prensesler gibi bir gelin olmalı! Her ikimiz de o gece çok özel görünmeli ve çok özel hissetmeliyiz.” Eğer müstakbel eşiniz destekliyor ve siz de istek duyuyorsanız, düğün gecenizde dantelli bir gelinlik ve gösterişli mücevherlerle teatral bir hava estirebilirsiniz. Asalet ve ihtişam için kıvrımlı, dantelli ve değerli aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Saçınız da tarzınızla uyumlu olarak yüksek bir topuz ya da bukleli bir yarım at kuruğu olabilir.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Gelinlik İndirimleri

Tuay Karaca
%20 İNDİRİM
48 4 13
Tuay Karaca

Düğün.com Gelinlerine Özel Gelinlik Alışverişinde %20 İndirim!...

Sude Yağmur Moda Evi
HEDİYE
41 11
Sude Yağmur Moda Evi

2. Duvak, Gelin Çiçeği ( İsteğe Göre 2. Çiçek ), Gelin Tacı Ve Takı Kesesi ...

Gerçekte Neyse O!

Serdar D.: “Eşim Seda’nın sadece düğünümüzde değil, her zaman doğal bir tarza sahip olmasını istedim. Öyle abartılı süslenmiş, kabarık gelinlik modellerinden hiçbir zaman hoşlanmadım.” Hellenistik gelinlik modelleri doğal görünmek isteyen gelinlerin yardımına koşuyor. Sizin eşiniz de doğallıktan yanaysa, onu büyülemek için sade bir düğün elbisesini, az ama öz pırlantalarla kombinlemeli, gelinlikte uyguladığınız alçak gönüllüğü ultra yüksek topuklarla dengelemelisiniz. Gelin saçınızı yarım topuz olarak kullanıp canlı çiçeklerden yapılmış bir taç takabilirsiniz. Böylece bir kuğu kadar doğal ve zarif olabilirsiniz.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Sportif Bir Diva

Cenk D.: “Ben dalgıçım; nişanlımla da dalış için gittiğim bir gezide tanışmıştık zaten. O’nun o sportif haline vurulmuştum; ve o tarzını hep çok sevdim. Nasıl olur bilmem ama gelin olduğunda da bu tarzda görmek isterim onu.” Dinamik, hareketli ve sportif bir tarz yakalamak için çok teferruatlı olmayan gelinlik ve aksesuar kullanmalısınız. Süsü drapelerden ibaret, kuyruksuz bir gelinlik ve tabii ki rahat hareket etmenizi destekleyecek bir iç çamaşırı seçmelisiniz. Şık bir ense topuzu sportif görüntünüzü tamamlamaya yeterli.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Pistlerin Efendisi

Kemal T.: “Bilmiyorum bende mi bir gariplik var ama, kısa gelinlikleri çok beğeniyorum. Eşimin o gece rahatça dans edip eğlenmemizi engellemeyecek, mümkünse mini bir gelinlik giymesi çok hoşuma gider doğrusu.” Düğününüzde eşinizle birlikte dans pistini sallamayı kafanıza koyduysanız uzun gelinliği unutun. Kısa bir gelinlikle hem ilk dansınız için tango dahil her tür dansı tercih edebilir, hem de düğünün ilerleyen saatlerine kadar yorulmadan dansa devam edebilirsiniz. Mini gelinliğinizle kullanacağınız ayakkabı çok önemli; önerimiz hem topuklu, hem şık, hem de rahat bir model seçmeniz. Saçlarınızı rahatça savurabilmek için açık bırakabilirsiniz.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Hanım Hanımcık

Ali A.: “Kendimi bildim bileli kıskanç bir erkektim. Eşimin de öyle pek açılıp saçılmasından hoşlanmam. Açıkçası gelinliğinin çok dekolte olmasını istemezdim ama kendi kararı sonuçta...” Düğününüzde hanım hanımcık bir portre çizmek için tek yapmanız gereken dantelleri kalkan olarak kullanmak. Kollarınız, göğüs dekolteniz hatta kullanacağınız vintage eldivenler Fransız stili işlenmiş, dantelli gelinlik modeli olsa fena mı olur? Gelin başınızda da aynı desenlerle işlenmiş beyaz bir saç aksesuarı görünümüzü tamamlayacak.

damatlar gelinlerini nasıl görmek ister

Stilinizi Yaratmaya Başlayın!

En güzel gelin ayakkabısından, gelinlik duvak modellerine eşinizin rüyalarındaki gelin olmak için aksesuar galerilerimizi inceleyebilirsiniz. Şehrinizdeki gelinlik markaları ve gelinlik moda evlerine kolayca ulaşabilir; 2014 modasının gelinlik modellerini denemek için randevu formunu doldurabilirsiniz:

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

AT

Ali Türkeş

08/10/2014

bence de hanımlar gelinlik seçimlerini yapmadan eşlerinden fikir almalılar. sonuçta bir erkek olarak bizim de o en mutlu günümüzde gelini nasıl görmek istediğimiz önemli.


EM

Esra Merdan

15/10/2014

can beyin yorumu bence de en mantıklısı