Asudem Gelinlik ve Kuaför

E-posta Gönder

  • Darıca, Kocaeli.

Asudem Gelinlik ve Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Asudem Gelinlik ve Kuaför Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 haftadan az

Asudem Gelinlik ve Kuaför Sık Sorulan Sorular

Asudem Gelinlik ve Kuaför gelinlik fiyatları ne kadar?

Asudem Gelinlik ve Kuaför gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Asudem Gelinlik ve Kuaför ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Bohem ve modern"


Asudem Gelinlik ve Kuaför gelinlik teslim süresi ne kadar?

Asudem Gelinlik ve Kuaför gelinlik teslim süresi 1 haftadan az'dır.


Asudem Gelinlik ve Kuaför kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Asudem Gelinlik ve Kuaför 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Asudem Gelinlik ve Kuaför aksesuar sağlıyor mu?

Asudem Gelinlik ve Kuaför, şapka, duvak, gelin buketi, şemsiye, eldiven, kuşak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Asudem Gelinlik ve Kuaför pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Asudem Gelinlik ve Kuaför pazar günü hizmet veriyor.


Asudem Gelinlik ve Kuaför düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Asudem Gelinlik ve Kuaför düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Asudem Gelinlik ve Kuaför Hakkında

Düğün hazırlıklarının seçimi zor ve kararsızlık yaşanan kısmı gelinlik seçimi oluyor. İstediğiniz modeli bulabileceğiniz konusunda tedirginlik yaşıyorsunuz değil mi? Asudem Gelinlik ve Kuaför olarak size yakışan modeli tasarlıyor hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Kocaeli Darıca’da 16 yıldır kaliteli kumaşlarımız ve güler yüzlü ekibimizle birçok gelinin hayalini gerçekleştirdik.

Gelinlik modellerimiz için bizi ziyarete geldiğinizde tarzınızı öğrenerek örneklerimizi gösteriyoruz. Düğün mekanınıza göre gelinlik tasarlıyoruz. Açık mekânda organizasyonunuz varsa uçuş uçuş gelinlikler, kapalı salonlarda ise sert kumaştan tasarladığımız gelinlikleri öneriyoruz. Her kumaşı katalogtan beğendiğiniz modele uyarlayabiliyoruz. Gelinliğinizi tamamlayan aksesuar seçeneklerimizin fazlalığı kafanızı karıştırabilir. Hiç merak etmeyin en güzel kombinlerle sizi düğün gününüze hazırlıyoruz. Duvağınızı gelinliğinize göre seçiyor, renkli gelin buketi ve gelin kesesiyle hareketlilik katıyoruz. Gelinlik dışında nişanlıktan başlayarak bindallı ve kaftan modellerimizi de özel dikim ve hazır model olarak size sunuyoruz. Ayrıca gelinlik kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Gelinliğinizi hazır modellerde 3 günde özel dikimlerde 10 günde hazırlayarak provalarımızı gerçekleştiriyoruz. Düğün günü geldiğinde gelin saçında deneyimli kuaförümüzle birlikte makyaj, gelin topuzu, salınık saç modellerini yapıyor tesettürlü modellerindeki tecrübemizle sizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Sizin için anlaştığımız fotoğrafçımızla makyajınızın yapımından itibaren hazırladığımız dekorumuzda fotoğraf çektirebilir ayrıca düğün dış çekiminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Aile sıcaklığı hissedebileceğiniz sizi iyi şekilde anlayan bir ekiple gelinliğinizi tasarlamanız güzel olmaz mıydı? Asudem Gelinlik Darıca olarak uzun yıllar boyunca tatlı telaşlarınıza dahil olduk. Siz de gelinliğinizi ve nişanlığınızı bizim tasarlamamızı istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.