Alev Şenol Dikim Evi

E-posta Gönder

 • Başiskele, Kocaeli.

Alev Şenol Dikim Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Alev Şenol Dikim Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Alev Şenol Dikim Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Alev Şenol Dikim Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Alev Şenol Dikim Evi Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen gelin olmanız Alev Şenol Dikim Evi çatısı altında mümkün.

Alev Şenol Gelinlik Dikim Evi’nde her zaman şık modeller bulunduruyoruz. Araştırma yapan ve bütçenize en uygun gelinliği bulmaya çalışan bir gelin adayıysanız, doğru yerdesiniz. Üretim süreçlerimizden gelinlerimize yaptığımız sunumlara kadar tüm alanlarda titiz bir şekilde çalışıyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek.

Uzun zamandır kişiye özel üretimler yapan bir modaeviyiz. Dünyanın her yerine hizmet veriyoruz. Hayal ettiğiniz ya da fotoğrafınızı gördüğünüz bir modeli size özel olarak üretiyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi aşkla yapıyoruz. Seçim sürecinizden gelinliğinizin ya da abiyenizin sizin tarafından teslim alındığı saniyeye kadar titiz bir süreç yönetiyoruz. Doğru gelinliği bulmayı amaçlayan ve “Tamamen içime sinen bir gelinlik giymek istiyorum.” diyen gelinler için çalışıyoruz.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz gelinlerimizin hepsi hayalini gerçekleştirmek için bizimleydi. Hikayeleri hala bizim gönlümüzde devam ediyor. Eğer siz de beklentilerinizi karşılayacak, ilgi ve alakasıyla dikkatleri size verecek bir modaevi arıyorsanız, işte biz o markayız.

Gelinliğinizin tasarım aşamasında tüm detayları konuşuyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğününüzde yaptırmayı düşündüğünüz saç ve makyaj detaylarınız, düğün mekanınız, zevkleriniz gibi pek çok konuyu aynı anda değerlendiriyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalarımızdan da mutlaka örnekler göstererek hizmet kalitemize ve çalışma sürecimize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Gelinliğinizi tasarlarken kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar her aşamada onayınızı alıyoruz. Her şeyin tüm detaylarıyla hayal ettiğiniz gibi olması için çalışıyoruz.

Kocaeli gelinlik mağazaları arasında yer alan dikim evimizin şanslı gelinlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sahil mah. D-130 Karayolu Cad. Sanberkhan İs Merkezi No:30 B/9 Basiskele / Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.