Yağmur Gelinlik

E-posta Gönder

Yağmur Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Yağmur Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Yağmur Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Yağmur Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, İç çamaşır, Kuşak, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Modern, günün modasına uygun her türlü gelinlik, nişanlılık, bindallı ve kaftan tasarımı yapıyoruz.

Yağmur Gelinlik Hakkında

20 yılı aşkın süredir Bursa’da gelinlik sektöründe Yağmur Gelinlik markasıyla hizmet veriyoruz. Nişanlık, bindallı, abiye ve kaftan gibi alternatiflerimizi oldukça deneyimli profesyonel bir ekiple çalışarak tasarlıyoruz. Özel tasarım ürünlerin imalatı, satışı ve kiralaması hizmetini talepleriniz doğrultusunda istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Orta ölçekli bir firma olmamıza rağmen çok kısa sürede yurt dışına açılmış ve pek çok yabancı ülkeye gelinlik ihracatı yapan bir firma olmayı başarmış durumdayız. Firmamızın değişmez prensipleri kalite, müşteri memnuniyeti, üstün hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatlandırma olduğunu açık yüreklilikle belirtmek isteriz. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite düşüncesiyle yola çıkıyoruz. Her tasarım ve modelimiz için dantel ve kumaşlarımızı özenle seçiyor ve uyguluyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz görünüm hakkında detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Önemli olanın kendinizi rahat hissetmek ve düşlediğiniz görünüme kavuşmak olduğunu bildiğimiz için ister hazır isterseniz de özel tasarım ürünlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sadece elbise değil duvak, gelin çiçeği, şemsiye, eldiven, taç ve kuaför hizmeti konusunda da yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaklaşık olarak 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi düğün gününüze hazır şekilde size teslim ediyoruz. Modern, günün modasına uygun tasarımlarımızla sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bugüne kadar bizi tercih eden çiftlerimize gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederek sizin de tüm özel günlerinizde yanınızda olmayı diliyoruz. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanya içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Yağmur Gelinlik firmasına ait iletişim bilgileri ile bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Yağmur Gelinlik Bursa adresi için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Selim Mahallesi, Sudeposu Cad. No:49 Yıldırım/Bursa, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.