Yağmur Gelinlik

E-posta Gönder

0224 322 2367

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bursa

İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Şemsiye, Yelpaze, Kuşak, İç çamaşır, Gecelik / sabahlık, Eldiven
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Modern, günün modasına uygun her türlü gelinlik, nişanlılık, bindallı ve kaftan tasarımı yapıyoruz.

Kampanyalar ve Paketler

Yağmur Gelinlik

Gelinlik, Duvak, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı Ve Kuaför Hizmetleri %50 İndirimle 1.500 TL!

Hazır modellerimiz de sonbahar ve kış indirimi…

Gelinlik + Duvak+ Gelin Tacı+ Gelin Çiçeği ve KUAFÖR hizmeti. SADECE ve SADECE 1.500 Lira

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Son gün 29/02/2020


Hakkında

20 yılı aşkın süredir Bursa’da gelinlik sektöründe Yağmur Gelinlik markasıyla hizmet veriyoruz. Nişanlık, bindallı, abiye ve kaftan gibi alternatiflerimizi oldukça deneyimli profesyonel bir ekiple çalışarak tasarlıyoruz. Özel tasarım ürünlerin imalatı, satışı ve kiralaması hizmetini talepleriniz doğrultusunda istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Orta ölçekli bir firma olmamıza rağmen çok kısa sürede yurt dışına açılmış ve pek çok yabancı ülkeye gelinlik ihracatı yapan bir firma olmayı başarmış durumdayız. Firmamızın değişmez prensipleri kalite, müşteri memnuniyeti, üstün hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatlandırma olduğunu açık yüreklilikle belirtmek isteriz. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite düşüncesiyle yola çıkıyoruz. Her tasarım ve modelimiz için dantel ve kumaşlarımızı özenle seçiyor ve uyguluyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz görünüm hakkında detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Önemli olanın kendinizi rahat hissetmek ve düşlediğiniz görünüme kavuşmak olduğunu bildiğimiz için ister hazır isterseniz de özel tasarım ürünlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sadece elbise değil duvak, gelin çiçeği, şemsiye, eldiven, taç ve kuaför hizmeti konusunda da yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaklaşık olarak 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi düğün gününüze hazır şekilde size teslim ediyoruz. Modern, günün modasına uygun tasarımlarımızla sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bugüne kadar bizi tercih eden çiftlerimize gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederek sizin de tüm özel günlerinizde yanınızda olmayı diliyoruz. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanya içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Yağmur Gelinlik firmasına ait iletişim bilgileri ile bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Yağmur Gelinlik Bursa adresi için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Ergün Yonat

Emine Yonat

  • Telefon: 0224 322 2367

  • Adres: Yavuz Selim Mahallesi, Sudeposu Cad. No:49 Yıldırım/Bursa, Türkiye

Yağmur Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!