Sagrande

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Melis Bartu
52 1 17

Osmangazi

Melis Bartu

1 haftadan az
Özel Dikim
Agraf Atelierr
51 6

Nilüfer

Agraf Atelierr

3 hafta
Özel Dikim
Setr-i Nur Bursa
33 3

Nilüfer

Setr-i Nur Bursa

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Benzersiz gelinlik tasarımlarımızla güzel kadınların en özel anlarına şıklık katmak için çalışıyoruz. Uzun yıllar yer aldığımız sektörde kendi imzamızı attığımız her tasarımla gurur duyuyoruz. Elbette daha iyi hizmet için her geçen gün yenilenmeye ve öğrenmeye de devam ediyoruz. Modanın öncü markaları arasında yerimizi alıyor, Bursa’da her sezonda tasarladığımız gelinlik modelleriyle ses getiriyoruz. 2018 yılında açılışını gerçekleştirdiğimiz Sagrande Gelinlik markasının kalitesini sizinle de buluşturmak için heyecanla beliyoruz.

Mağazamıza gelerek hayallerini gerçekleştirecek gelinlerimizden randevu almalarını rica ediyoruz. Çünkü bu sayede yalnızca size odaklanabiliyor, mağazamızdaki hazır modelleri incelediğimiz ve hayalinizdeki modeli öğrendiğimiz hoş bir sohbet ediyoruz. Zamanınızın kıymetli olduğunu biliyoruz, bu yüzden vaktimizi en doğru şekilde kullanıyoruz. Ancak doğru modeli seçmeyi aceleye getirmiyor, siz “Tam da aradığım gelinlik” diyene kadar çalışıyoruz. Hazır modellerimizle sınırlı kalmayan modacılarımızın ve tasarımcılarımızın kişiye özel dikim modeller tasarladığını biliyor musunuz?

Kumaşı, güpürü, danteli ve taşlarını özel olarak seçebildiğiniz gelinlik için vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarıyoruz. Her kesim ve konseptte gelinlik tasarlayan ekibimizle size özel bir tasarım yaparken 1 ila 3 provalık bir süreçte hazırlanıyoruz. Elbette bu süre özel durumlarda değişiklik gösterebiliyor, ancak bizim verdiğimiz önem ve hassasiyet hiç değişmiyor. Hayatınızın en özel elbisesi için kusursuzluk ilkesiyle çalışıyor, tasarım model gelinlerimizde en küçük bir hata olmaksızın zarif dokunuşlar yapıyoruz. Dikişi, el işlemesi ve kalıbıyla üzerinizde taşıdığınız elbisenin kumaş dokusundan duruşuna her şeyinden memnun kalacaksınız. Bir de aksesuar ve abiye modellerimizi görün!

Sagrande Mağazasında aradığınız şıklığı bulacağınızı artık biliyorsunuz! Bunun için siz bir an önce ailemize katılmaya davet ediyoruz. Siz de Bursa gelinlik modaevleri arasında kalitesiyle ses getiren modellerimizle şıklığınızı tamamlamaya hazır mısınız? Acele edin, randevu formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Elif Hanım

  • Adres: Kuruçeşme, Altıparmak Cd. No:41, 16050 Osmangazi/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!