Esra Moda

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Esra Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Esra Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Esra Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Esra Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Esra Moda Hakkında

En özel gününüzde sizi, hayallerinizdeki görünüme kavuşturuyoruz! Muhteşem gelinliğinizle birlikte, müstakbel eşinizin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracaksınız! Esra Moda Bursa ekibi olarak, büyük bir özen ve titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siz değerli gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak ve beklentilerine yanıt verebilmek için çabalıyoruz.

Her kadın, küçük yaşlardan itibaren kendini bembeyaz gelinliğin içinde hayal eder. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için her biri alanında uzman ve oldukça yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için de her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektördeki yenilikleri takip ediyoruz ve yılın gelinlik modası üzerine çalışıyoruz. Siz de gelinliğinizi, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz birine emanet etmek isterseniz, doğru adrestesiniz!

İlk olarak, nasıl bir gelinlik düşlendiğinizi öğreniyoruz. Eğer hazır modellerimiz arasında, tam da istediğiniz gibi bir gelinlik varsa, üzerinizde nasıl duracağını görmek için, denemenizi rica ediyoruz. İçinize sinen bir model olursa, hemen sizin ölçülerinize göre tadilat yapıyoruz ve kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz, öncelikle bir taslak oluşturuyoruz. Bu taslak üzerinde sizinle birlikte eklemek veya çıkarmak istediklerinize karar veriyoruz. Vücut ölçülerinize uyacak tarzda; A kesim, balık model, prenses model veya klasik model gelinliklerden her çeşidini dikebiliriz. Dikiş ekibimiz tarafından ustalıkla hazırlanan bu eşsiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Böylece, düşlediğiniz gelinliğinize çok beklemeden kavuşmuş oluyorsunuz!

Gelinliğin yanında duvak ve gelin kesesi gibi aksesuarları da size hediye ediyoruz!

Bursa gelinlik mağazaları arasında, pek çok çeşit bulabileceğiniz ve özel ilgiyle karşılanacağınız firmamızda, siz değerli gelinlerimizin mutluluğunu hedefliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Davutkadı, Fatih Sultan Mehmet Cd. 45/A, 16340 Yıldırım/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.