Sabri Özdemir Cosmetics

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sabri Özdemir Cosmetics Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Sabri Özdemir Cosmetics Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sabri Özdemir Cosmetics Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet

Sabri Özdemir Cosmetics Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sabri Özdemir Cosmetics Hakkında

Yaşayacağınız en özel anlardan belki de en değerlisi olan düğününüz için uzun bir hazırlık süreci yaşayacağınızı biliyoruz. Saç ve makyajınız için kuaför arayaşlarına devam ediyorsanız ve tecrübe, güven, uzmanlık ve samimiyet bir kuaförde aradığınız kriterler ise, tariflerinize uyan bir salon biliyoruz! Sabri Özdemir Mersin’de adından sıkça söz ettiren kaliteli hizmetini gelin adaylarıyla buluşturmak için sabırsızlanıyor.

Sektöre girdiğimiz ilk günde hissettiğimiz heyecan ve sahip olduğumuz tutkuyu hala aynı şekilde yaşıyor, yaşatıyoruz. Gelin adaylarımızı ağırlarken mutluluk ve sevinçlerini amaçlıyor, istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Özel günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından kalkmak için her detayda hassasiyetimizi gösteriyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede de salonumuzda saç ve makyaj modellerinin hepsini buluyor, hayalinizdeki gelin olma şansına sahip oluyorsunuz.

Mersin kuaförlerinden farklılaştığımız noktalardan biri de hem gelin hem de damatlara hizmet verebiliyor olmamız. Aynı anda gelerek tüm imkanlarımızdan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra cilt bakım, zayıflama, el ve ayak masajı, kalıcı makyaj, malıcı oje, protez tırnak, saç bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri de profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Güzelliğinizi her detayda ortaya çıkarmak için ne gerekiyorsa yapıyor, Sabri Özdemir farkını her aşamada hissettiriyoruz.

Özellikle düğünlerin sıklaştığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 3 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelike hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde sağlıyor, sizi kusursuz bir gelin yapmak için yeterli zamana sahip oluyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Batıkent Mah. İstemihan Talay Cad. Life Court 1 Sitesi Blok 169BA, 33150 Yenişehir, Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.