Kuaför Leydi

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Toroslar, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Yıldıray ve Oktay
15

Akdeniz

Yıldıray ve Oktay

Star Kuaför
15

Akdeniz

Star Kuaför

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Oğuz Kuaför
15

Merkez

Oğuz Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Düğününüzde davetlilerinizin dikkatini çekecek ve onları etkilemenizi sağlayacak detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Bu yüzden de bu konuda deneyimleri, uzmanlığı ve bilgi birikimleri ile kendini kanıtlamış bir kuaför tercihi yapmalısınız. Biz tam da öyle bir kuaför biliyoruz. Adı mı? Kuaför Leydi!

Mersin’in Toroslar ilçesinde faaliyet gösteriyor, gelin adaylarımızı uzun süredir salonumuzda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ile amacımız buradan hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak ayrılmanız. Bunun için de tüm detayların üstünde duruyor, tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz. Mersin kuaförleri arasında farklılaşmak adına kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden sektörü ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Bunu yaparken de saç uzunluğunuza, saç renginize, yüz hatlarınıza, ten renginize ve bu gibi önemli detaylara da önem veriyoruz.

Tarzınızı ve zevklerinizi ön plana çıkarmak için önce sizi tanımak istiyor, karşılıklı konuşuyoruz. İsteklerinizi, aklınızdakileri ya da hayallerinizdeki saç ve makyajı bizimle paylaştığınız anda bu doğrultuda hazırlıklara başlıyoruz. Tabii ki bu modelleri uygulamadan önce gelinliğinizle, duvağınızla, düğün konseptinizle ve düğün mekanınızla uyumlu olup olmadığını da kontrol ediyoruz. Tepeden tırnağa uyumlu bir görünüme sahip olursanız tüm davetlilerinizi etkileyebilirsiniz.


Salonumuzda kullanılan makyaj malzemelerinin, güzellik ürünlerinin, aksesuarların ve ekipmanların hepsinin kalite ve hijyen açısından onaylı olduğunu belirtmek istiyoruz. Güzelliğinize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz çünkü sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz!

Değişime ve düğününüz için kusursuz bir görünüme sahip olmaya sadece birkaç adımınız kaldı! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak! Hayatınızda güzel bir iz bırakmak ve bugünleri mutlulukla hatırlamanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Canan Baltacı

  • Adres: Osmaniye Mahhallesi Kuvai Milliye CaddesiYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!