Sibel Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sibel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Sibel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sibel Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sibel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sibel Kuaför Hakkında

Bir gelinin en büyük hayali; o muhteşem günde her şeyin, kendi istediği gibi olmasıdır. Bir bütün olarak o gecede kusursuz görünmek ister. O yüzden gelin saçı ve makyajının önemi tartışılmaz. İstediğiniz gelinliği giyseniz de, saçınız ve makyajınız bunu tamamlamadığı sürece, hayalinizdeki görünüme kavuşamazsınız. Biz de size, Sibel Saç Tasarım olarak, tam da bunu sunuyoruz. Düğün gününüzde eşsiz güzellikte hissetmeniz için ekibimizle birlikte elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Kayseri Melikgazi’de hizmet veren kuaför salonumuzda; saç botoksu, kesim ve kişiye özel renklendirme gibi işlemler yapıyoruz. Bunun yanı sıra, en çok önem verdiğimiz kısım da gelin saçı ve makyajı. Yaptığımız diğer işlemlerin hepsini bir şekilde düzeltebiliriz fakat gelin saçı ve makyajının geri dönüşü yok. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu güzel günde en iyi halinizle misafirlerinizi karşılamanız ve sevdiğiniz insanın karşısına çıkmanız için çaba gösteriyoruz.

Şimdiye kadar pek çok gelinin hazırlık sürecine dahil olduk, neler hissettiği hakkında tecrübelendik. Tarzınıza en uygun saç modelini oluşturmak için, güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte sohbet havası eşliğinde ne istediğinizi öğrenmeye çalıştık. Düğün yapacağınız mekana ve gelinliğinize uyumlu saç modelini uyguluyoruz. Seçtiğiniz saç aksesuarlarıyla saçlarınıza farklı bir hava katmak da güzel bir tercih olabilir.

Makyajınız için ise; deneyimi makyözümüz tarafından; dilerseniz doğal tonlarda, dilerseniz de renkleri kullanarak makyaj uygulamaları yapıyoruz. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak istiyoruz. Gelin makyajlarında abartıya kaçmayan bir görünümü biz çok seviyoruz. Ayrıca, saçınızın ve makyajınızın kalıcılığı için de özel spreyler kullanıyoruz.

Sibel Kuaför Kayseri olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Sivas Caddesi Kilicaslan Mah. No:3 Melikgazi Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.