Zen Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Zen Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Zen Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zen Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zen Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Zen Kuaför Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, bembeyaz gelinliğinizin içinde kusursuz görünmek için iyi bir kuaförler anlaşmalısınız. Tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz ve Zen Kuaför Ankara ekibi olarak, siz değerli gelinlerimize en güzel imkanları sağlıyoruz. Kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışımızla, fark yaratmaya devam ediyoruz. Güvenebileceğiniz bir kuaför arayışındaysanız, merak etmeyin, size en iyi olanakları sunacağımızdan şüpheniz olmasın!

Kuaför sektöründe uzun yıllar bulunmamızdan dolayı şimdiye kadar, pek çok gelinimizi salonumuzda ağırladık. Tatlı telaşınıza ortak olduk ve heyecanınızı paylaştık. Yılların bize verdiği tecrübeyle birlikte, gelinlerimizi hazırladık ve bu güzel anlara tanık olmaya devam ediyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

En değerli gününüzde, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Belki hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu deneyimin unutulmaz güzellikte olması için, ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, düşlerini kurduğunuz saç ve makyajla işe başlıyoruz. Her aşamada sizin fikirlerinizi alıyoruz ve planımızı sizin isteklerinize göre oluşturuyoruz.

Düğünden önce gerçekleştireceğimiz provalarla, düğün gününde nasıl görüneceğinizi gözlemleme şansı yakalıyorsunuz. Prova günü geldiğinde; düğün konseptinize, tarzınıza ve gelinliğinize göre bir saç modeli uyguluyoruz. Ardından, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir makyaj yapıyoruz.

Düğün günü geldiğinde dilerseniz, salonumuzda; dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliriz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınızı da düğününüz için hazırlayabiliyoruz.

Saçınız ve makyajınızı uyguladıktan sonra, gece boyu kalıcı olması ve hiç bozulmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Heyecanınızı paylaşmak ve bu güzel gününüzde yanınızda olmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, Zen Kuaför fiyat listesi ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Durali Alıç, 955. Sk. No : 7/b, 06480 Mamak/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.