Yıldız Kuaför Beypazarı

E-posta Gönder

 • Beypazarı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Yıldız Kuaför Beypazarı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yıldız Kuaför Beypazarı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Yıldız Kuaför Beypazarı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yıldız Kuaför Beypazarı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yıldız Kuaför Beypazarı Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe bulunuyor ve kaliteli kuaförlük hizmetlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Salonumuz Yıldız Kuaför Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunuyor ve burada işini severek yapan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek saç, makyaj ve kişisel bakım hizmetlerinin tamamını salonumuzda başarıyla veriyoruz.

Şimdiye dek sayısız gelinimizi salonumuzda ağırlayarak onların hayallerindeki görünümlere kavuşmalarını sağladık ve bunu en iyi şekilde yapmaya da devam ediyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, isteme törenleri ve nikah törenleri için organizasyonun ruhuna uygun şekilde onları hazırlıyoruz.

Gelinlerimizin saç ve makyajlarını hem isteklerine uygun hem de günün modasını yakalayan modern çizgilerle birleştiriyoruz. Saç tasarımı için eğer belirli bir modele karar vermişlerse onu aynen uyguluyor, karara varamamışlarsa da onlara kendi tasarımlarımızdan fikirler vererek birlikte kararlaştırıyoruz. Ayrıca salonumuzda türban tasarımı da yapıyoruz. Gelinlik veya kostümlerine uygun, gösterişli ve şık birbirinden güzel tasarımlar yapabiliyoruz. En az saç kadar özen gösteriyor ve hem ölçülü olması hem de kusursuz durması için en iyi teknikleri kullanıyoruz. Sade ve klasik tasarımlar yapabildiğimiz gibi taçlı, taşlı, aksesuarlı ve gösterişli büyük modeller de yapabiliyoruz.

Görünümü tamamlayan ve olmazsa olmazlardan bir diğer işlem de elbette ki makyaj. Yetenekli makyözümüz gelinimizin isteklerini dinleyip ten rengini ve yüz hatlarını dikkate alarak profesyonel makyajını başarıyla yapıyor. Abartıdan uzak, özenli ve doğal görünmesi için gereken tekniği ve tonları kullanıyor. En iyi sonucu alabilmek için herkes tarafından sevilen markaların kaliteli ürünlerini kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Hayatınızın en önemli gününü şansa bırakmak istemiyorsanız biz Beypazarı Yıldız Kuaför iletişime geçmeniz için sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacı Kara Mah. Alparslan Türkeş Bulv. 159/2 Beypazarı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.