Vivian Hairdresser

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Vivian Hairdresser Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Vivian Hairdresser Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Vivian Hairdresser Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Vivian Hairdresser Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Vivian Hairdresser Hakkında

Düğününüzde sizi muhteşem gösterecek detayların başında hiç kuşkusuz saç ve makyajınız geliyor. Bu değerli günün sizin ne kadar önemli olduğunu bilen ekibimizle, kusursuz bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz konuklarınızın karşına. Fikirlerinizi dinliyor, her konuda yardımcı oluyor ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Gelin bu değerli güne sizi profesyonel bir şekilde hazırlayalım!

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle hayallerinizi önemsiyoruz; ‘’Bizden ne bekliyorsunuz?’’, ‘’Tarzınız ne?’’, ‘’Saç yapınız istediğiniz modele uygun mu?’’ gibi sorulara yanıt buluyoruz. Tabii bunu yapabilmek için bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Düğün mekanınızı, gelinliğinizin yakasını ve diğer detayları da öğrenerek size en uygun modelleri gösteriyoruz. Seçiminizi yaptıktan sonra talep ederseniz prova hizmetimizden de yararlanabiliyorsunuz. Eğer salonumuza aklınızda bir model varken geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz model nasıl olursa olsun onu yapabilecek yeteneğe ve tecrübeye sahibiz. Tabii gösterdiğiniz modeli direk uygulamadan önce saçınıza ve yüzünüze uygunluğunu da değerlendiriyoruz. Yüzünüze, düğün konseptinize ve gelinliğinize uymayacak hiçbir modeli uygulamıyoruz. İşte Ankara gelin saçı yapan kuaför salonlarından farkımız!

Saçınıza karar verdikten sonra sıra geliyor sizi müthiş bir görünüme kavuşturacak makyaj stilini belirlemeye. Saç modelinizi seçerken gösterdiğimiz hassasiyeti makyaj stilinize karar verirken de gösteriyoruz. Yüz tipinizi dikkate alarak modern dokunuşlar yapmayı hedefliyoruz. Bu aşamada yüzünüzün hangi bölgesini öne çıkarmak istediğiniz de önemli bir kriter bizim için. Dudaklarınız mı, elmacık kemikleriniz mi yoksa gözleriniz mi? Kararınızı verin ve gerisiniz bize bırakın!

Ankara gelin saçı kuaför tavsiyelerinin başında yer alan Vivian Hairdresser hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ahmet Taner Kışlalı Mah. Konsept Çayyolu İşyerleri, No:17,

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vivian Hairdresser Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.