Veysel Vedat Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Veysel Vedat Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Veysel Vedat Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Veysel Vedat Kuaför Sık Sorulan Sorular

Veysel Vedat Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Veysel Vedat Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Veysel Vedat Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Veysel Vedat Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Veysel Vedat Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Veysel Vedat Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Veysel Vedat Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Veysel Vedat Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Veysel Vedat Kuaför Hakkında

Ankara Çankaya’da hizmet veren salonumuz, şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerine dokunarak istedikleri görünümle konuklarının karşına çıkmalarını sağladı. Sunduğu kaliteli hizmetler, %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ve profesyonel ekibimizle şimdide sizin heyecanına ortak olmak, düğün gününüze içinize sinen bir şekilde hazırlanmanızı sağlamak istiyoruz. Üstelik oldukça avantajlı fiyatlarla...

Veysel Vedat Kuaför olarak, güzellik ve bakım sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, günlük ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler üretiyoruz. Kuaför salonumuzdan gelin saçı ve profesyonel makyaj uygulamaları dışında; röfle, ombre, sombre gibi işlemler için de yardım alabilirsiniz. Ayrıca kısa saç stil danışmanlığı yaptığımızı da unutmayın!

Ankara gelin saçı konusunda kendini geliştirmiş ekibimiz, düğünden önce sizinle bir ön görüşme yapıyor. Düşlediğiniz bir son görünüm için tarzınızı, düğün mekanınızı ve gelinliğinizin yaka detayını bize anlatmanızı istiyoruz. Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda birçok model alternatifi sunuyoruz. Seçim yaptıktan sonra makyaj stilinizi belirlemek adına konuşmaya başlıyoruz. Cilt kusurlarınızı değerlendirerek hangi kozmetik ürünlerini kullanacağımızı belirliyoruz. Bu arada kozmetik ürünleri demişken, sağlığınızı önemsediğimiz için her zaman dünyaca ünlü markaları tercih ettiğimizi bilmelisiniz. O büyük günde sizinle gelen yakınlarınız saç ve makyaj hizmeti almak isterse onları da en güzel şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Böylesine değerli günlerde zaman çabuk geçer. Düğün gününüzün gelip çattığını düşünelim! Belirlediğimiz saatte salonumuzda oluyorsunuz ve hemen hazırlıklara başlıyoruz. Zaten saç ve makyaj stilini yaptığımız ön görüşmede belirlediğimiz için direk uygulama aşamasına geçiyoruz. Saç ve makyajınızın uygulama sürecini eş zamanlı yürüttüğümüzden kısa zamanda hazır oluyorsunuz.

Çankaya Kuaförlerinden bizi farklı kılan daha birçok özelliğimiz var fakat detayları bizimle iletişime geçtiğinizde konuşalım isterseniz. Hızlı iletişim için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çiğdem Mah. Gökkuşağı Sitesi Sarı Blok No:11/A

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.