Vassago Hair Designers Çayyolu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Vassago Hair Designers Çayyolu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Vassago Hair Designers Çayyolu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Vassago Hair Designers Çayyolu Sık Sorulan Sorular

Vassago Hair Designers Çayyolu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Vassago Hair Designers Çayyolu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Vassago Hair Designers Çayyolu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Vassago Hair Designers Çayyolu gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Vassago Hair Designers Çayyolu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Vassago Hair Designers Çayyolu şehir dışında hizmet vermiyor.


Vassago Hair Designers Çayyolu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vassago Hair Designers Çayyolu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Vassago Hair Designers Çayyolu Hakkında

Vassago Hair Designers Çayyolu, dünya standartlarında hizmet veren bir kuaförler zinciri markasıdır. Firmamızda, toplam yedi adet kuaför salonumuz bulunuyor. Bir ilke imza atarak, üç yüz kişilik ekibimizle birlikte Vassago Akademi’yi kurduk ve çalışanlarımıza eğitimler veriyoruz. Size en iyi hizmeti sunabilmek adına durmaksızın çalışıyoruz.

Salonlarımızda kişiye özel uygulamalar yapıyoruz. İlk defa gelen müşterilerimiz için öncelikle bir kayıt oluşturuyoruz. Kişinin saç rengine, yüz şekline, tarzına, kıyafet ve aksesuar tercihlerine göre, Visagisme Total Look Tekniği kullanarak danışmanlık yapıyoruz. Sonrasında ise, kişinin tercihlerine ve özel isteklerine göre bir saç modeli oluşturuyoruz. Düzenli yaptığımız takiplerle, saç bakımınız hakkında size bilgi veriyoruz. Kim böylesine bir firmaya gelin saçını ve makyajını emanet etmek istemez ki?

Gelinlerimize verdiğimiz önem her zaman ayrı. Bütün enerjimizi sizler için kullanabiliriz. Düğününüzden önce yapacağımız prova ile, birlikte seçtiğimiz saç modeli ve makyajınızı uyguluyoruz. Her biri alanında uzman bir ekiple çalıştığımız için bu süreç sandığınızdan daha kolay geçiyor. Tarzınıza en uygun saçı ve makyajı yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Prova günü geldiğinde, kusursuz olarak saç modelinizi ve taşıyacağınız makyajı uyguluyoruz. Kalıcılığını artırmak için ise, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Böylece, düğün gününüzde doyasıya eğlenirken, saçınızı ve makyajınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz!

Düğün gününüz geldiğinde ise, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet veriyoruz. Bunun yanında dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz düğün mekanınızda sizi hazırlayabiliriz. Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak için, size harika bir fırsat sunuyoruz.

Size sağladığımız imkanlar bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi, güvenilir ve yetenekli kuaförlere emanet etmek isterseniz; Vassago Hair Designers fiyat ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Ahmet Taner kışlalı mahallesi Alacaatlı caddesi 2873. Sokak no:16/7, 06810 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vassago Hair Designers Çayyolu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.