Tutku Kuaför

E-posta Gönder

Tutku Kuaför
 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

Tutku Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tutku Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tutku Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tutku Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tutku Kuaför Hakkında

Tutku Kuaför ailesi olarak uzun yıllardır Kızılay’da faaliyet gösteriyoruz. Kalitemiz ve işimizdeki ustalıkla hayallerinizi gerçekleştiriyor, mutlu olmanız için çalışıyoruz. İşimizi her zaman aynı hassasiyet ve özenle yaptığımız için de gelinlerimizin tercihi oluyoruz. Bu yüzden işimizi daha da ciddiye alarak dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, saç boyaları ve bakım ürünleriyle sağlıklı güzellik için çalışıyoruz. Hak ettiğiniz kaliteyi el-ayak bakımlarında da ihmal etmiyor, baştan sona yenilenme için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu arada en iyi hizmeti sunmak ve sektörümüzde fark yaratmak için kendimizi her geçen gün yenilemeyi de unutmuyoruz. Gelin saç ve makyaj uygulamalarında her zamankinden daha özenli olduğumuzu da söylemeden geçmeyelim!

Gelelim, hazırlıklara: Saç tasarımınız için nelere dikkat edersiniz? Hele de düğün günü şıklığınızı tamamlayan saç ve makyajı düşündünüz mü? Gelin, birlikte hayal ettiğiniz gibi görünmenizi sağlayalım! Bunun için Tutku Kuaför Kızılay’da görüşmelerimizi randevu sistemiyle düzenliyoruz. Hiç vakit kaybetmemek ve sizinle özel olarak ilgilenmek için randevulara önem veriyoruz. İlk görüşmede pek çok detay ile ilgileniyor; istediğiniz saç modeli, makyaj tonları, gelinliğiniz ve konseptiniz hakkında konuşuyoruz. Hazırlıklara aldığımız bilgiler ışığında başlıyor, yüz hatlarınızı ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak saç tasarımını yapıyoruz. Dilerseniz, saç-makyaj provası da düzenliyoruz. Düğün gününden önce nasıl göründüğünüzden emin olmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzdaki en keyifli güne sıra geldiğinde, heyecanla sizi ve yakınlarınızı bekliyoruz. Saçınız için fön ve maşa ile harekete geçiyor, cildinize makyaj uygulamaları yapmadan önce baz işlemlerini de tamamlıyoruz. Göz makyajı, kontur, gölge ve aydınlatıcı işlemleriyle doğal makyaj çalışmasını yapıyoruz. Aydınlık ve canlı görünmenizi sağlıyoruz. Saçınızı da provalardaki gibi tamamladıktan sonra duvak ve saç aksesuarlarınızla son dokunuşları yapıyoruz!

Kusursuz güzelliğinizle göz alıcı şıklığınızı tamamladığımızda mutluluğunuzun gözlerinden okunduğu an bizim en büyük mutluluğumuz oluyor! Tutku Kuaför Ankara’da sizin de tercihiniz oluyorsa, iletişim formunu doldurarak ekibimizle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.