Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Tülin Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Güzellik ve bakım, her kadının vazgeçilmez iki unsurudur. Tülin Kuaför Güzellik Salonu ailesi olarak, siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, saç bakımı, türban tasarımı, Afrika örgüsü, kına ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Özel günlerinizde sizi, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz! Siz de özel günleriniz için, güvenle kendinizi teslim edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Her misafir, bizim için çok önemli. Fakat, gelin saçı ve makyajına ayrı önem veriyoruz. Fotoğraflara baktığınızda hep aynı şeyi göreceğiniz için buna ekstra özen gösteriyoruz ve tam olarak sizin hayal ettiğiniz şekilde olmasını istiyoruz. Dilerseniz şimdi, detaylar hakkında size biraz bilgi verelim.

Gelin saçı ve makyajı için öncelikle, fikirlerinizi öğreniyoruz. Nasıl bir saç modeli ve makyaj istediğinizi bize anlatıyorsunuz, biz de buna en uygun ve tarzınızı yansıtacak modelleri sizin için seçiyoruz. Salon düğünü yapacaksanız, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tercih edebilirsiniz. Kır düğünleri için de omuzlardan aşağı süzülen dalgalarla bezenmiş veya dağınık bir şekilde örülmüş saçlar, konseptinize uygun olacaktır. Bununla birlikte kullanacağınız minik çiçekli saç aksesuarları da bu güzel görünüme eşlik edebilir.

Makyajınız için doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Güzelliğinize güzellik katacak tarzda bir makyaj uygulaması için öncelikle, kusursuz bir ten oluşturuyoruz. Ardından, buğulu bir göz makyajıyla bakışlarınıza derinlik kazandırıyoruz. Son olarak da tüm makyaja uygun renkte bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Ankara kuaför salonları arasında, Tülin Güzellik Salonu ailesi olarak, güler yüzlü ve samimi bir ekiple hizmet veriyoruz. Bu sayede, siz değerli gelinlerimizin takdirini kazanmaya da devam ediyoruz. Siz de bu özel gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.