Toni&Guy Hairdressing

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Toni&Guy Hairdressing Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Toni&Guy Hairdressing Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Toni&Guy Hairdressing Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Toni&Guy Hairdressing Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Toni&Guy Hairdressing Hakkında

20 yılı aşkın bir süredir güzellik sektörünün içerisinde kuaförlük hizmeti vererek bulunuyoruz. Tecrübelerimiz ve geçmişimizden bahsedecek olursak ilk salonumuzu 2001 yılında açarak kendi yönettiğimiz ve vizyonumuzla prensiplerimizi özgürce uygulamaya başladık. Tekrar büyük bir girişimle marka olma yolunda adımlar atarak bir değişim sürecine girdik. Böylelikle sektöre girdikten 10 yıl sonra, bugün alanında en çok sevilen ve tanınan markalar arasına girmiş ilk Toni & Guy Ankara Kentpark’ta kurulmuş oldu.

Burada işini severek yapan ve her biri birbirinden yetenekli profesyonellerde aynı vizyonu paylaşıyoruz. 10’dan fazla sayıdaki kalabalık ekibimizle bir kuaförden beklenilebilecek tüm hizmetleri en iyi şekilde veriyoruz. Bunlar arasında; Saç tasarımı, saç bakımı, keratin bakım, kesim ve renklendirme, ombre ve sombre, profesyonel cilt bakımı, iğneli epilasyon, kirpik lifting, ipek kirpik, profesyonel makyaj, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlem mevcut. Üstelik tamamı kendi uzmanları tarafından titizlik ve özenle yapılıyoruz.

Salonumuzda aynı zamanda günlük bakım ve ihtiyaçlar dışında özel organizasyon ve kutlamalar için de hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, partiler, mezuniyet baloları, davetler, kutlama ve etkinlikler için 7’den 70’e tüm kadınların hazırlıklarını tamamlıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse elbette ki gelinlerimize ekstra bir ilgi ve alaka gösteriyoruz. Çünkü tekrarı olmayan bu büyük günün yıldızı bizim için kesinlikle gelinlerdir ve onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinlikten düğün mekanına, kişisel isteklerden düğünün mevsimi ve konseptine kadar her detayı göz önünde bulundurarak dilediği modelde saç tasarımını yapıyoruz. Profesyonel ve doğal bir makyajla da son noktayı koyuyoruz.

Eğer kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz bize yandaki formu doldurarak ulaşabilir, hatta Toni&Guy Ankara fiyat listesi hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Mah.Kentpark A.V.M. Kat.1 No.67 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Toni&Guy Hairdressing Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.