Tiga Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tiga Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tiga Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Tiga Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tiga Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Tiga Kuaför Hakkında

20 yılı aşkın tecrübe ile oluşturduğumuz genç ve dinamik markamız Tiga Kuaför Ankara ile siz değerli gelinlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara’nın en güzel ilçesi Çankaya’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Her biri alanında uzman 11 kişilik ekibimizle birlikte kadın ve erkek kuaförü olarak birlikte hizmet veriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde gelin ve damat olarak aynı salonda hazırlanabiliyorsunuz. Dilerseniz biraz kendimizden bahsedelim.

Tiga markası 1 Mart 2017 yılında hayata geçti. Sektörde adını duyurmuş olan markalarda çalışmış, 15 yılı aşkın deneyime sahip her bir ekip üyelerimiz, markamızı kurmak için özenle çalıştılar. Ekip üyelerimizin aldığı eğitimler sayesinde teknolojiyi çok yakından takip ederek biz kozmetik markası bile çıkardık. Yıllar süren çalışmalarımız sonucunda dünya standartlarında bir sonuç yakaladık.

Tiga olarak, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini ve siz değerli gelinlerimizin memnuniyetini artırmak için çalışıyoruz. İlkelerimiz; sürekli müşteri memnuniyeti, çalışan ile müşteri sadakati, kaliteli hizmet anlayışı, eğitimli çalışma arkadaşları, dürüst iletişim, yeniliklerde öncü olmak, sektörle ilgili tüm dallarda yeni ürünlere sahip olmak, dünya modasını koleksiyonlarla müşterilerimize ve ekip üyelerine taşımak olarak sıralanabilir.

Düğün gününüzde böylesine bir markaya güvenmekte tereddüt etmeyeceğinize eminiz. Her bütçeye hitap eden fiyatlarımızla beraber siz değerli gelinlerimize, düğün mekanınızda hazırlanma imkanı da sunuyoruz. Alanında uzman ekip üyelerimiz ayrıca, sizinle birlikte 15 yakınınızı daha düğününüze hazırlıyorlar. Böylece kendinizi tamamen rahat hissederek, kusursuz hizmetin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kendimizi yeterince açık bir biçimde anlattık. Artık, kendinizi tereddüt etmeden ellerimize bırakacağınıza eminiz. Tiga kuaför fiyat hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizi daha detaylı öğrenmek için bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken ise, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Boğaz Sokak, Sheraton Hotel Convention Center 06670 G.O.P Çankaya / Anara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.