The End Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

The End Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

The End Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

The End Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

The End Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

The End Kuaför Hakkında

Saç ve makyaj tasarımı ile ilgili profesyonel bir hizmet vermek için Çayyolu’nda hizmetinizdeyiz! The End Kuaför olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir gün yaşamanızı sağlıyoruz! Nasıl mı?

Ankara’da 2019 yılından beri faaliyet gösteriyor, bu süre boyunca kendimizi sürekli geliştirerek gelin adaylarımızın tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Memnuniyetinizi amaçlayarak bu özel günde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyoruz. Güveninize layık olmak için tüm isteklerinizin üstünde tek tek duruyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Çayyolu kuaförleri arasında ilk tercihiniz olmak için gerekli her imkanı sunuyoruz. Yakından şahit olmak ister misiniz?

Sektördeki tüm yenilikleri, trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, kesim, boya ve makyaj teknikleri ile ilgili araştırmalar yapıyoruz. Bu sayede hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak buradan çıkmanız da son derece kolay oluyor.

Güzellik ve bakım ile ilgili tüm işlemler uzmanlarımız ve stilistlerimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Bünyemizde 4 kişilik bir ekip bulunuyor. Bu ekibimiz ile ihtiyacınız olan ne varsa eksiksiz bir şekilde sağlayacak, sizi tepeden tırnağa kusursuz bir geline dönüştüreceğiz.

Fiyatlarımız, Çayyolu kuaför fiyatlarından da farklılık gösteriyor. Özellikle bazı dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile alacağınız profesyonel hizmetleri çok uygun fiyatlarla almanızı sağlıyoruz. Hem size hem de cebinize hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Kapılarımızı siz değerli konuklarımıza haftanın her günü açıyoruz! Düğünler için özellikle hafta sonunun tercih edildiğini bildiğimiz için cumartesi ve pazar günleri salonumuza gelebilir, buradan da düğününüze geçebilirsiniz.

Eğer düğününüzde göz kamaştıran bir görünüme sahip olmak istiyorsanız The End Kuaför doğru bir tercih olacaktır. Bilgi birikimlerimiz, deneyimlerimiz, uzman kadromuz ve uygun fiyatlarımız ile aradığınız ne varsa salonumuzda bulabilirsiniz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yaşamkent Mah. 3158 Cad. Akıncı plaza B12 No:50 Çayyolu/Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.