Tarz Seven Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarz Seven Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Tarz Seven Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tarz Seven Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tarz Seven Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Tarz Seven Kuaför Hakkında

1995 yılından bu yana güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz değerli tecrübeler ve bilgi birikimleri sayesinde son derece yetkin ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yılların birikimi ile kendi markası altında hizmet vermek isteyen kurucumuz Adem Seven, Ankara Kızılay Tarz Seven Kuaför’ü açarak sektöre yepyeni bir soluk getirdi. Uzun yıllardır da burada birbirinden yetenekli, tecrübeli, vizyon sahibi bir ekiple birlikte çalışıyor ve profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri bünyemizde bulabilirsiniz. Geniş yelpazedeki işlemlerimizin tamamını konunun kendi uzmanları büyük bir özen ve titizlikle yerine getiriyorlar. Hizmetlerimiz arasında ise; saç tasarım, saç kesim, renklendirme, ombre ve sombre, Brezilya fönü, Afro örgü, röfle, perma, çıt çıt saç, mikro kaynak, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi pek çok örnek bulunuyor.

Tabii hepsi bununla da sınırlı değil, aynı zamanda özel günler ve organizasyon için özenle hazırlanmak isteyen hanımefendiler için de hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet törenleri, özel gün kutlama ve etkinlikleri gibi.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse hayatlarının en özel ve en güzel günlerinde tam da hayal ettikleri görünüme kavuşmak isteyen gelinlerimiz için büyük bir özen gösteriyoruz. Gelinliklerine, düğün mekanına, mevsime, konsepte ve kişisel zevklerine göre en çok yakışacak saç modeli ile güzelliğini ön plana çıkaracak profesyonel makyajlar yapıyoruz. Kalıcı olmaları için gerekli uygulamaları da yapıyor ve kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Ankara Kızılay kuaför salonları arasında kendinizi tecrübeli ve becerikli ellere emanet etmek isterseniz çok haklısınız, en güzel gününüzü bizce de şansa bırakmayın. Gelin, birlikte hayallerinizdeki görünüme kavuşabilmeniz için gereken neyse en iyi şekilde yapalım. Tarz Seven Kuaför

İletişim

 • Adres:

  Kızılay, Konur, 1. Sk. 12/8, 06650 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.