Tamer&Fatma Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tamer&Fatma Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tamer&Fatma Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tamer&Fatma Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tamer&Fatma Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Tamer&Fatma Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için Tamer & Fatma Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyor.

Düğün gününüzde öncelikle ferah salonumuzda size rahat edebileceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle beraber beş kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Yaptığımız her işlemde en iyi sonuçları elde etmek için son teknolojik gelişmelere uygun olarak ekipmanlarımızı devamlı geliştiriyoruz ve salonumuzda sadece güvenilir dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

Gelin saçınızı gelinliğinizin ve yüz şeklinizin güzelliğini tamamlayacak şekilde belirliyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizin görüşlerinizi ön planda tutuyoruz. Bu sayede her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşabiliyoruz. Dilerseniz düğün gününüzden önce Brezilya fönü ve kaynak gibi profesyonel uygulamalar da yapabiliyoruz. Gelin saçı hazırlıklarınızın son aşamasında kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlarda bile, saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Güzel bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Salonumuzda gelin makyajınızın öncesinde profesyonel cilt bakım işlemleri uygulayabiliyoruz. Cildinizdeki porları temizleyip, cildinizi kirlerden arındırdıktan sonra makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasını sağlıyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızdan, gelin saçınıza kadar pek çok faktöre dikkat ederek hazırlıklarınızı yapıyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlamak için makyaj bazı uygulamasıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Ardından makyajınızın her aşamasında kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde Tamer & Fatma Kuaför’ün tecrübeli ve profesyonel ellerine güvenip, düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Tamer & Fatma Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tuzluçayır Mahallesi Natoyolu Caddesı & 294.Sk. 5/A 06470 Mamak/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.