Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde saçlarınızın nasıl olması gerektiğini sizden iyi kimse bilemez. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi Suzan Kuaför Gölbaşı’na bekliyoruz.

2 profesyonel makyaj uzmanı ve bir de saç uzmanı olarak tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizin yardımlarıyla istediğiniz saç ve makyajı yapıyoruz. Düğün gününüzden 4 hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yoğun düğün dönemlerinde takvimimizde size de bir yer ayırabiliriz. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra kuaförümüze gelerek provalara katılabilirsiniz. Bu provalarda gelinliğiniz, duvağınız ve çiçeğinizin yanı sıra düğün salonunuzun fiziki koşulları ve düğünün düzenleneceği mevsimi göz önünde bulundurarak size en uygun makyaj ve saç modelini belirliyoruz. Tüm bu detaylardan daha önemlisi ise sizin nasıl görünmek istediğiniz. Bu yüzden istediğiniz makyajı yüzünüzün hatlarına en uygun şekilde düzenlemek bizim işimiz. Uzun yıllardır gelin adaylarımızı yüzlerindeki gülümsemeyi en güzel şekilde ortaya çıkaracak makyajlarla kuaförümüzden uğurladık.

Gelin saçınızı ise saçınızın rengine, uzunluğuna, yapısına ve duvağınıza göre belirliyoruz. Özel saç uzmanımız bu konularda yıllarca tecrübeye sahip olduğu için saçınızın özelliklerine ve isteğinize en uygun saçı yapabiliyoruz. Ayrıca taç ve toka gibi çeşitli aksesuarlar da kullanarak saçınızın daha da göz alıcı bir hale gelmesini sağlayabiliriz. Kullandığımız krem ve spreylerle saçınızın tüm gün boyunca kuaförümüzden ayrıldığınız gibi kalmasını sağlıyoruz. Böylece dans ederken, fotoğraf çekinirken veya sevdiklerinizin tebriklerini kabul ederken anın keyfini doyasıya yaşayabilecek ve saçınızın bozulmasından endişe duymayacaksınız. Ayrıca salonumuzda siz de dahil olmak üzere 6 kişiye hizmet verebiliyoruz. Böylece saçınız ve makyajınız yapılırken dostlarınızla gecenin planlarını yapmaya devam edebilirsiniz!

Hayallerinize ulaşacağınız görünüme ulaşmak için Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu’nu tercih ediyorsanız yapmanız gereken sayfada bulunan Suzan Kuaför iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. 320 Sok. 16/C Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Suzan Kuaför ve Güzellik Stüdyosu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.