Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Şükran Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Şükran Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Şükran Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Şükran Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Şükran Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şükran Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şükran Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Şükran Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Şükran Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şükran Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Şükran Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şükran Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Şükran Kuaför Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde güzelliğiniz tamamlayan en önemli unsurlardır. Bu nedenle Şükran Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunarak, kusursuz güzelliğinizi tamamlıyor.

Kuaför salonumuzda düğün telaşınız içerisinde sizi doğru bir şekilde anlayıp, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Kuaförlük sektöründe, özellikle de gelin saçı ve makyajı konusunda iletişim oldukça önemlidir. Bu nedenle biz hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle tanışıyor, gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınıza geçtiğimizde öğrendiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyor, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç ve makyajı uygulamayı hedefliyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak saç ve makyaj uygulamasına sizin görüşlerinizi ön planda tutarak karar veriyoruz. Son olarak oluşan görüntüde her detay sizin içinize tam olarak sinmeden, işimizi bitmiş saymıyoruz.

Mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde, davetlilerinizin karşısına da yenilenmiş bir görüntüyle çıkmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz zarif incilerden, minik çiçeklere kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saç tasarımınızı tamamladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarıp, sizi kusursuz bir görüntüye ulaştırmayı hedefliyoruz. Makyaj uygulamanızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede muhteşem güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Siz de Şükran Kuaför’ün profesyonel ekibiyle düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Şükran Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şafak, 1/A Karanfil Caddesi &, 847. Sk., 06830 Gölbaşı/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.