Stillin Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Stillin Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Stillin Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Stillin Kuaför Sık Sorulan Sorular

Stillin Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Stillin Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stillin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Stillin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Stillin Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stillin Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Stillin Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stillin Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Stillin Kuaför Hakkında

Stillin Kuaför’de uzun zamandır çok sayıda gelini yaşamlarının en özel günleri arasında yer alan düğünleri için hazırlıyoruz. Yaptığımız birbirinden farklı gelin saçı ve makyajı modellerimizle tarzınızı en iyi şekilde yansıtıyor ve göz kamaştırıcı görünmenizi sağlıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizin yanı sıra Stillin Kuaför Ankara’da platin saç kaynak, mikro kaynak, tres kaynak, ombre, platin saç uzmanlığı, keratin bakımı uygulamalarımız bulunuyor. İster imaj değişikliği isterseniz de özel gün hazırlıkları için kuaför salonumuzu tercih edebilirsiniz. Her zaman hijyene dikkat ettiğimiz mekanımızda kullandığımız makinelerinde bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Kaliteli markaların en çok tercih edilen ürünleriyle size hizmet vererek her şeyin sorunsuz ilerlediği bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunu gelin saçı ve makyajı uygulamaları üzerine konuşuyoruz. Her gelin adayının mutlaka aklında belirlediği bir model olduğu için önce sizin neler istediğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler sunarak içinize sinecek en doğru modele birlikte karar veriyoruz. Tecrübelerimizle yaptığımız yönlendirmelerimiz sonucunda son kararı daima size bırakıyoruz. Düğün günü dilerseniz yakınlarınızı da kuaför salonumuza getirerek birlikte hizmet alabilirsiniz. Bunun için bize önceden sayı vermenizi rica ediyoruz. Ekibimizi, kullanacağımız malzemelerimizi ve günlük programımızı size göre ayarlıyoruz.

İstediğiniz saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da ustalıkla takıyoruz. Makyaj aşamasında ise her zaman pürüzsüz bir görüntü ilk tercihimiz oluyor. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak modern uygulamalarla çekici görünmenizi sağlıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyi de çalışmalarımızda mutlaka kullanıyoruz.

Siz de Ankara Bahçelievler kuaför salonları içerisinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve harika görünmenizi sağlayacak bir salon arıyorsanız sunduğumuz hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.