Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu*

Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu
1988 yılında Fransa'da yüz ve göz yapısına uygun makyaj teknikleri; televizyon, sahne, efekt, karakter, moda makyajı eğitimlerini alarak profesyonel hayatıma başladım.

1992 ve 1996 yılları arasında Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları, Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği koro sanatçılarının sahne makyajı eğitmeni ve makyözü olarak çalıştım.

1996 yılında Ankara Bahçelievler'de güzellik merkezimi açtım. 1998 yılında Ankara Estetisyenler Derneği başkanlığına seçildim. 2008 Yılında makyaj stüdyomu açtım ve aynı yıl bir dergide köşe yazarlığı yaptım.

2010 yılında Avrupa Birliği Uyum Yasası adına düzenlenen Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar konfederasyonu meslek standardı çalıştay komisyonunda görev aldım.

2001 yılından bu yana Ankara Giyim Sanayicileri Derneği'nin organizasyonu olan Uluslararası Ankara Moda Haftası'nın makyaj tasarımı ve uygulamasını yapıyorum. Ayrıca kendi işletmem olan Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu'nda çalışmalarımı sürdürüyorum.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
Ö&Y Özlem & Yücel Düğün Tarihi: 16/07/2012

Sevilay Hanım sayesinde kendimi düğün gecemde prenses gibi hissettim normalde makyajı belli bir saat sonra kusan yüzüm kusursuzdu, makyajı çıkarmadan 3 gün daha dursam bana mısın demezdi. o derece

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap