Sevde Zeynep

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sevde Zeynep Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Sevde Zeynep Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Sevde Zeynep Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevde Zeynep Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sevde Zeynep Hakkında

Profesyonel makyaj uygulamalarıyla kendinizi özel hissetmek istediğiniz her anda yanınızda oluyorum. Güzelliğinizi ortaya çıkaran dokunuşları yapabilmek için aldığım eğitimler ve mesleki bilgi birikimimle gelin makyajı konusunda hizmet veriyorum. Yıllardır içerisinde bulunduğum güzellik sektöründe uzmanlaşarak daha fazla gelin adayı ile buluşmak için saç ve güzellik sırlarımla Sevde Zeynep markasını yarattım. Kısa zamanda kaliteli hizmetin hijyen ve sağlık koşullarına uygun sunulduğundan emin olmak isteyenlerin tercihi haline geldim. Şimdi ise, sizinle tanışmak için heyecanla bekliyorum!

Sevde Zeynep makyaj uygulamalarından yararlanmak isteyen gelin adayları için randevu ile çalışıyorum. Kişiye özel hizmet odaklı çalışarak memnuniyetiniz ve mutluluğunuz için ön görüşmeye önem veriyorum. Hoş bir sohbetle birbirimizi tanıdığımız bu süreçte, cilt yapınızı inceliyor ve düğün konsepti hakkında da konuşuyoruz. Şıklığınızı güzelliğinizle taçlandırmak için makyaj uygulamalarında tonlamaya da özen gösteriyorum. Düğün konseptinin renkleri ve cilt tonunuza en çok yakışan renkleri tonlama için bana yol gösterici oluyor. İşte tam da bu yüzden makyaj malzemesi seçimini sizinle birlikte yapıyorum. Cilt sağlığınızı asla riske atmıyor, dünyaca ünlü markaların ürünlerini tercih ediyorum. Ürün seçiminde; nemlendirici, baz, fondöten, concealer, kontur, allık, bronzer, highliter, far ve ruj gibi pek çok ürün kullanıyorum.

Ankara gelin makyajı uygulamalarını düğün mekanı veya stüdyolarda yapabiliyorum. Dilerseniz, dış çekimlerde de yanınızda olabiliyorum. Yüz hatlarınızı belirginleştirerek gece boyunca kalıcı ve kusursuz bir makyaj uygulaması yapıyorum. Aynaya baktığınızda mutlu olmanızı doğal ve aydınlık dokunuşlarla sağlıyorum.

Son olarak; gelin adayları tercih ederlerse saç ve türban tasarımı da yapıyorum. Bu konuda da kendime güveniyor, modern tasarımlar için pek çok eğitime katılıyorum.

Makyaj provası, detaylı bilgi, randevu ve fiyat teklifleri almanın hızlı yolunu olan form ile Ankara profesyonel makyaj uygulamalarımdan yararlanabilirsiniz! Acele edin, Sevde Zeynep iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.