Selim Sevindik Hair Art & Beauty

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Selim Sevindik Hair Art & Beauty Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Selim Sevindik Hair Art & Beauty Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Selim Sevindik Hair Art & Beauty Sık Sorulan Sorular

Selim Sevindik Hair Art & Beauty gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selim Sevindik Hair Art & Beauty gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Selim Sevindik Hair Art & Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selim Sevindik Hair Art & Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Selim Sevindik Hair Art & Beauty şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selim Sevindik Hair Art & Beauty şehir dışında hizmet vermiyor.


Selim Sevindik Hair Art & Beauty ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selim Sevindik Hair Art & Beauty ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selim Sevindik Hair Art & Beauty Hakkında

Düğününüzde modern görünümlü saç modeliniz ve muhteşem makyajınızla ışıl ışıl parlayacaksınız. Selim Sevindik Kuaför olarak profesyonel ekibimizle birlikte Ankara Çankaya’da faaliyet gösteriyor, düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda gibi özel organizasyonlarınızda sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturuyoruz.

Selim Sevindik Hair Art &Beuty’de hayaller gerçek oluyor! Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte hazırlık aşamanızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Saç ve makyajınız için doğru yönlendirmeler yapıyor ve tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Bizce düğününüzde uyum içerisinde görünmeniz gerekiyor bu nedenle konseptiniz, gelinlik modeliniz ve düğün mekân özelliğine uygun saç tasarımlarını beğeninize sunuyoruz. Katalogdan beğendiğiniz ya da hayal ettiğiniz bir saç modeli var ise yüz tipinize yakışacak bir şekilde saçınıza uyarlayabiliyoruz. Son olarak saç aksesuarınızı ve duvağınızı gün boyu bozulmayacak şekilde sabitliyoruz.

Makyajınızın stili de saçınız kadar önem taşıyor. Profesyonel makyözümüz tarafından trende uygun tonlarla sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak! Yüz hatlarınıza en güzel şekilde yakışacak ister pastel ister parıltılı tonlarda makyajınızı uygulayabiliyoruz. Makyaj ürünlerimizin ve salonumuzda kullandığımız tüm ürünlerin kalitesine önem verdiğimizi de belirtmek istiyoruz. Ayrıca önceden yapacağımız saç ve makyajınızın provanızla da düğün günü kötü sürprizleri ortadan kaldırıyoruz.

Salonumuz Ankara’nın en merkezi konumunda Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Böylece saç ve makyaj provanızda ve düğününüzde zaman kaybetmeyeceksiniz.

Ankara Çankaya kuaförleri arasında kadınlar tarafından tercih edilen bir adresiz. Güle yüzlü hizmet anlayışımızla misafirlerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışıyoruz. Gün sonunda salonumuzda mutlu ve memnun ayrılmanız için de isteklerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Siz de özel günlerinize profesyonel bir ekiple hazırlanmak istiyorsanız, randevu için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros, Tunalı Hilmi Cd. no 81/2, 06700 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.