Selection Saç Tasarım ve Güzellik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Selection Saç Tasarım ve Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Selection Saç Tasarım ve Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Selection Saç Tasarım ve Güzellik Sık Sorulan Sorular

Selection Saç Tasarım ve Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selection Saç Tasarım ve Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Selection Saç Tasarım ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selection Saç Tasarım ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Selection Saç Tasarım ve Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selection Saç Tasarım ve Güzellik şehir dışında hizmet vermiyor.


Selection Saç Tasarım ve Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selection Saç Tasarım ve Güzellik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selection Saç Tasarım ve Güzellik Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor. Tüm araştırmaları yaptınız ve gelinliğinizi dahi aldınız. Peki görünümüzü tamamlayacak gelin saçı ve makyajınıza karar verdiniz mi? Peki bunun için Selection Saç Tasarım’ı tercih etmeye ne dersiniz? Sağladığımız birçok imkân ve kaliteli hizmet ile mutluluğa gideceğiniz bu yolda emin adımlar atmanızı sağlıyoruz. Gelin salonumuzda ne gibi avantajlara sahip olacaksınız bir de bizden dinleyin.

Saçınızı ve makyajınızı gerçekleştirecek profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekibin uzun yıllardır bizimle çalıştığını, eğitimler aldığını ve gelin saçı makyajı konusunda uzmanlaştığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kendinizi bu hünerli ellere bırakmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Saçınız için birçok farklı modeli sunmadan önce aklınızda herhangi bir modelin olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer yok ise en son trendlerin sunulduğu bir işletmede olmanın konforunu yaşayacaksınız. Hazır olun.

Ekibimiz dünyaca ünlü tasarımcıların moda haftalarında tanıttığı gelin saçı modellerini dahi takip ediyorlar. Son zamanlarda çok tercih edilen at kuyruğunda romantik kurdeleli bir saçı tercih edebilir ya da saçların üst kısmını komple değil sadece yüzü çerçeveleyecek şekilde alarak yandan yarım toplayacak bir modeli tercih edebilirsiniz. Tüm bu saç modellerini tabii ki saçınızın yapısı ve uzunluğuna bağlı olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Saçınıza karar verdikten sonra makyajınızı da işleme alıyoruz. Makyajınızı yüzünüzün hatlarına ve saç modelinize göre tasarlamayı tercih ediyoruz. Küçük gibi görünseler de aslında çok büyük etkileri olan bu unsurlara dikkat ederek bütünlüğü sağlıyor ve uyumlu bir görüntü kazanmanızı sağlıyoruz.

Hem saçınız hem de makyajınızı için kullandığımız aksesuarların ve güzellik ürünlerinin kalite ve hijyen standartları gereğince onaylı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.
Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Mah Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Selection Saç Tasarım ve Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.