Sebiha Yazıcı

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Sebiha Yazıcı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sebiha Yazıcı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sebiha Yazıcı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sebiha Yazıcı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sebiha Yazıcı Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi manevi anlamı büyük ve özel kutlamalarınızda göz kamaştırıcı görünmek mi istiyorsunuz? Bunun için ihtiyaçlarınızı doğru analiz edecek yetenekli bir makyaj sanatçısıyla çalışmalısınız. Kendi adımı taşıyan Sebiha Yazıcı markasıyla uzun zamandır çok sayıda kadına önemli kutlamalarında eşlik ediyorum.

Ankara’da ikamet ediyor olsam da Türkiye’nin pek çok yerinde benimle çalışmak isteyen gelin adaylarına ulaşarak, hünerlerimi sergiliyorum. Her zaman kaliteyi önceliğim yaparak çalışıyorum. Yılların kazandırdığı tecrübeleri de çalışmalarım esnasında kullanıyor ve size en doğru makyajı kolaylıkla yapıyorum.

Makyaj sektörü her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir alan. Gerek yurt dışında gerek de Türkiye’de moda olan tüm trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyorum. Uygulamalarım esnasında da mutlaka popüler tarzlara da yer veriyorum. Kaliteli malzemeler kullandığım çalışmalarımda dünyaca ünlü markaları tercih ediyorum. İstediğiniz her makyajı kolayca yapmamın yanı sıra türban tasarımlarınızda da size yardımcı oluyorum.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen makyaj üzerine konuşuyoruz. Çalışmalarım içerisinde tarzınıza en yakın olanları birlikte inceliyoruz. Önceliğim her zaman yüz hatlarınız olsa da gelinlik modeliniz, saç tasarımınız ve zevkleriniz doğrultusunda bir hizmet sunuyorum.

Makyaj uygulamalarımda doğal ve sade görünmenizi sağlıyorum. En doğru şekilde kullandığım makyaj malzemeleriyle sizi gören herkesin hayranlık duyacağı kadar güzel görünmenizi sağlıyorum. Göz yapınıza uygun şekilde kalem uygulamaları yapıyor, kirpiklerinizi ön plana çıkarıyorum. Ten renginize uygun ve kapatıcılığı yüksek fondöten tercih ederek pürüzsüz görünmenizi sağlıyorum. Makyaj sabitleyici sprey ve baz uygulamalarıyla da uzun süre kalıcı kalacak makyajınızı tamamlıyorum.

Siz de Ankara’da makyaj yapan yerleri araştıran bir gelin adayıysanız yolunuzun kendi adımı taşıyan Sebiha Yazıcı isimli markamla buluşmasını diliyorum. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak benimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.