Salon HB

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Salon HB Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Salon HB Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon HB Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon HB Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Takma kirpik

Salon HB Hakkında

Kendinizi özel hissetmek istediğiniz her anda ihtiyacınız olan dokunuşlar için Salon HB Ankara’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla güzel kadınların ışığını ortaya çıkarıyoruz. Bunun için uzun yıllardır sektörde yerimizi alıyor, beğeni ve tercihinize layık olmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Sektörel yenilikleri, farklı makyaj teknikleri, saç modası ve uygulamalarıyla ilgili hemen her şeyi takip ediyoruz. Doğallık ve sağlık odaklı çalışarak güzel gelin adaylarımıza düğün şıklığının zarif halini vaat ediyoruz.

Salon HB’de yeni bir başlangıç için hazırsanız; renk değişikliği veya saç kesimlerini tercih edebilirsiniz. Ancak bu gibi işlemleri düğün öncesi yapmakta fayda var. Çünkü o gün yalnızca sizin için tasarlanan saç modeli ve makyaja odaklanmak daha verimli bir süreci beraberinde getirecektir. Bu yüzden ombre, sombre, kaynak, kesim, renk değişikliği gibi işlemler için bir an önce harekete geçmeliyiz. Hazırlık süreci ve uygulamaları planlamak için özel bir görüşme düzenleyebiliriz. Görüşmelerimizi ise, randevu sistemiyle yapıyor, hak ettiğiniz ilgi ve özenle yalnızca size odaklanıyoruz. Her şey planlandığında bilmeniz gereken bir konu daha var. Saçınız için bitkisel boyalar, cildiniz içinse yüksek kalite standartlarında birinci sınıf makyaj malzemeleri kullanıyoruz.

Gelelim, düğün günü hazırlıklarımıza! Saçınız için maşa veya fön işlemleriyle hazırlıklara başlıyoruz. Ardından makyajınıza geçiyor, doğru ürünlerle baz uygulamaları yapıyoruz. İlk adımlarımız saç ve makyajınızda gece boyu kalıcılık için son derece önemli. İkinci adım ise, makyajınızın tamamlanması ve saçınızın tamamlanması diyebiliriz. Uygulamalarımızı aksesuar ve duvak takma işlemiyle bitiriyoruz. Porselen makyaj için sabitleyici makyaj spreyi kullanıyoruz. Gece boyunca kusursuz görünmenizi sağlayacak pek çok sırrımız ve özel tekniğimizi büyük bir ustalıkla kullanmak için heyecanla sizi bekliyoruz.

Ankara kuaför salonları arasından HB’yi tercih ediyorsanız, iletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Üniversiteler Mahallesi 1597. Sokak No:12/51 Bilkent Center Ankuva Avm

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.