Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Hakkında

Geniş bir araştırma sürecinden sonra gelinliğinizi seçtiniz. Peki görünümünüzü tamamlayacak gelin saçı ve makyajınıza karar verdiniz mi? Eğer hala herhangi bir fikriniz yoksa ve işinizi şansa bırakmamak için profesyonel bir yardım almak isterseniz sizleri Red & White Kuaför ile tanıştırmak istiyoruz. En önemli olan günlerden birinde gelin saçı ve makyajı konusunda kendinizi kime emanet edeceğinizi öğrenmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. O halde kendimizi kısaca tanıtalım.

Red & White Nenehatun markasının kuruluşu oldukça eskiye dayanıyor. 1985 yılında Ankara’da faaliyete başlayan ve sektörde kısa bir süre içinde önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bu süre boyunca sayısız gelin adayını ağırlayarak bu özel anlarına uğurlama şansına sahip olduk. Bunu yaparken hep müşteri memnuniyetini sağlamaya çalıştık. Kaliteli hizmet ilkesi doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamak için kendimizi devamlı geliştirerek hep daha iyiyi hedefledik. Hala da sektörde en çok tercih edilen kuaför markalarından biri olarak gelin adaylarımızı ağırlamaya devam ediyoruz.

Başarılı olmanın ekip işi olduğunu düşünüyor ve bu sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren, kendini devamlı geliştiren ve gereken eğitimleri alan kişilerle sizleri ağırlıyoruz. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren güler yüzümüzü ve samimiyetimizi fark edeceksiniz.

Eğer aklınızda herhangi bir saç ya da makyaj modeli yoksa telaşlanmayın. Ekibimiz tarafından son yıllarda en çok tercih edilen yeni trendleri sunuyoruz. Bu trendlerden faydalanmak istemiyorsanız sade ya da gösterişli birçok seçeneği seçebiliyorsunuz. Saçınızı ve makyajınızı birbiriyle uyumlu bir şekilde tamamlıyor, gelinliğinizle bir bütün içinde olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle göz alıcı bir gelin olacak ve sevdiklerinizin bakışları arasında gecenin yıldızı olacaksınız.

Red & White Ankara’da gelin adaylarına tüm bu imkânları sunuyor. Siz de faydalanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nenehatun Cad. No:96/5

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Red&White Nenehatun Aziz Yılmaz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.