Prenses Kuaför

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Prenses Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Prenses Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Prenses Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet

Prenses Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Prenses Kuaför Hakkında

Belki de yıllardır gerçekleşmesini beklendiğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o özel gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına geçmeyi hayal ediyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Çünkü bu hayaliniz Prenses Kuaför Ankara’da gerçeğe dönüşüyor.

Prenses Kuaför olarak düğün gününüzde size ve sevdiklerinize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarınız için ne kadar telaşlı olabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle düğününüzde size öncelikle rahat edeceğiniz samimi bir ortam sağlıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında tecrübeli kişilerden oluşuyor. Bu sayede düğün hazırlıklarınızda ne gibi ihtiyaçlarınız olabileceğini doğru bir şekilde anlıyoruz.

Salonumuzda size her zaman en iyi hizmeti vermek için özenle çalışıyoruz. Salonumuzda ekip üyelerimizle beraber eğitimler alarak kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Sizi her zaman şık ve modern bir görünüme ulaştırmak için sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor ve başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak yenilemeyi de ihmal etmiyoruz.

İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünlerde oldukça seçici davranıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınızın yıpranmasına engel oluyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı bulmak için yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Gelin saçınızın tasarımında gelinliğinize, duvağınıza ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, güzelliğinize ayrı bir ışıltı katabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınıza uygun hareket etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzellikle göz kamaştırmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Prenses Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Seğmenler Mah., Karanfil Cad. No:67, 06830 Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.