Nisan Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nisan Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nisan Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nisan Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nisan Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Nisan Güzellik Salonu Hakkında

Güzelliğin ve bakımın yolu Nisan Güzellik Salonu’ndan geçiyor! Düğününüzde istediğiniz görünüme sahip olmak ve size en çok uyan gelin saçı ve makyajıyla göz kamaştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tecrübelerimiz, bilgi birikimlerimiz, uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile aradığınız ne varsa salonumuzda bulacaksınız.

Gelin saçı ve makyajınızın son derece önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden gereken önemi veriyor, doğru modeli bulmadan önce sizi yakından tanıyoruz. Beğeni ve zevklerinizi öğreniyor, tarzınıza en uygun saç ve makyaj tasarımlarını seçeneklendiriyoruz. Bunu yaparken saç renginize, ten renginize, göz renginize, saç uzunluğunuza, gelinliğinize, duvağınıza, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza dikkat ediyor, genel olarak uyumlu olmanızı amaçlıyoruz.

Güzelliğiniz için en büyük silahımız bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimiz! Uzun yıllardır sektörde aktif olarak faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelin adaylarımızın ne istediklerini biliyor, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına sektörü ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde kalite standartlarımızı sürekli artırıyor, en çok tercih edilen trendleri de salonumuzda mutlaka uyguluyoruz.

Bizi Mamak kuaförlerinden farklı kılan en önemli şey; uzman kadromuz! Uzun zamandır sektörde aktif olarak faaliyet gösteren ve deneyimleriyle bugüne kadar sayısız gelin adayının güzelliğini ortaya çıkaran ekibimiz ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Güler yüzleri ve samimiyetleri ile düğün stresinden biraz olsun uzaklaşmanızı sağlıyorlar. Aynı zamanda tüm işlemlerde içinizin rahat olmasını amaçlıyorlar. Bugün sizin gününüz! Ne isterseniz onu uyguluyoruz.

Saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra manikür, pedikür, takma kirpik ve lazer epilasyon gibi işlemlerimiz de bulunuyor. Sizi tepeden tırnağa kusursuz bir görünüme kavuşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.