Nisa Güzellik Salonu Çankaya

E-posta Gönder

Nisa Güzellik Salonu Çankaya

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nisa Güzellik Salonu Çankaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Nisa Güzellik Salonu Çankaya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nisa Güzellik Salonu Çankaya Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nisa Güzellik Salonu Çankaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nisa Güzellik Salonu Çankaya Hakkında

Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat bir kuaför salonunda kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız adresiniz Nisa Güzellik Salonu olmalı! Güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız, profesyonelliğimiz ile birleşiyor. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz bu kapıdan göz kamaştıran bir gelin olarak çıkmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimizi sunmadan önce gelin adaylarımızı yakından tanıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyor, tarzlarını, zevklerini ve beğenilerini karşılıklı olarak konuşuyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, isteklerinize karşı hazırlıklı oluyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak, buradan mutlu bir gelin olarak ayrılmanızı sağlayacağız.

Gelin saçınızı planlarken bazı kriterlere önem veriyoruz. Mesela saç renginizin ve saç uzunluğunuzun modeller üzerinde oldukça büyük bir etkisi var. Bunun yanı sıra makyajınız için de yüz hatlarınıza, ten renginize ve göz renginize dikkat ediyoruz. Göz renginizi ortaya çıkarmak istiyorsanız buğulu tonlar tercih ediyoruz. Renkli gözler için kahve ve toprak tonlarını kullanıyor, sade bir makyaj için ise ten renginizle uyumlu kontür uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz modeli uygulamadan önce bir prova gerçekleştiriyoruz. Böylelikle her işlemde içinizin rahat olmasını hedefliyoruz.

Saç ve makyaj tasarımlarının yanı sıra kalıcı kaş ve dizaynı konusunda da uzmanlığımız bulunuyor. Aldığımız eğitimleri uygularken taleplerinizi de ön planda tutuyoruz. Bununla birlikte manikür, pedikür, saç ve cilt bakımı, takma kirpik ve kalıcı oje imkanından da yararlanabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan ne varsa Nisa Güzellik Salonu’nda bulabilirsiniz.

Çankaya kuaförlerinden farklılaşan imkanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bu özel anlarda bizim de bir payımız olsun istiyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Abay kunanbay Caddesi 4/7 Tunalıhilmi Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nisa Güzellik Salonu Çankaya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.