Newyork Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Newyork Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Newyork Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Newyork Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Newyork Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Newyork Kuaför Hakkında

Ankara New York Kuaför ailesi olarak, hayatınızın en özel gününüze sizi, en özenli şekilde hazırlıyoruz. Düğün gününüzde muhteşem bir saç ve makyaja sahip olmak için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Salondan içeri adımınızı attığınız andan itibaren sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Prensesler gibi hissetmeniz için de elimizden geleni yapıyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, siz değerli gelinlerimizin fikirlerini öğreniyoruz. Nasıl bir saç ve makyaj istediğinizi anlatmanızı rica ediyoruz. Ardından; düğün mekanınıza, konseptinize ve gelinliğinizin detaylarına göre saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz. Kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin her saçı, büyük bir ustalıkla şekillendirebiliriz. Saç modelinizde; salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bunun yanında, kır düğünleriniz için de örgü modellerini ya da açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tercih edebilirsiniz. Bu saç modelleriyle birlikte kullanacağınız saç aksesuarları da düğün konseptinize romantik bir görünüm kazandıracak!

Makyajınız için de doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Öncelikle, cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Kusursuz bir makyajın sırrı, iyi temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilttir. Hazırladıktan sonra, pürüzsüz bir ten makyajının ardından, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür yapıyoruz. Ardından, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak ve bakışlarınıza derinlik kazandırmak için buğulu göz makyajınızla devam ediyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

New York Kuaför Kızılay ekibi olarak, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz eşsiz hizmetler bu şekilde. Bu eşsiz hizmetlerimizden yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Selanik 1 Cad. Sidarhan İş Merkezi No :1/1 Kızılay Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.