Naciye Kısar Makeup

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Naciye Kısar Makeup Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Naciye Kısar Makeup Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Naciye Kısar Makeup Sık Sorulan Sorular

Naciye Kısar Makeup gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Naciye Kısar Makeup gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Naciye Kısar Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Naciye Kısar Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Naciye Kısar Makeup şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Naciye Kısar Makeup şehir dışında hizmet veriyor.


Naciye Kısar Makeup ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naciye Kısar Makeup ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Naciye Kısar Makeup Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Hayatınızın en özel gününde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanız için de profesyonel ellerde iyi yapılmış bir makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle biz Naciye Kısar Ankara Makeup Artist olarak düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturacak profesyonel gelin makyajı hizmeti veriyorum.

Size her zaman en iyi hizmeti verebilmek için makyajınızın her aşamasında sadece en güvendiğim dünya markalarının ürünleriyle çalışıyorum. Makyaj sektöründe kendimi daima bir adım ileri taşımak için de son makyaj trendlerini yakından takip ediyor, kullandığım ekipmanları devamlı olarak yeniliyorum. Bu sayede sizi her zaman güzel ve modern bir görüntüye ulaştırabiliyorum.

Makyaj hazırlıklarınızda hijyene çok önem veriyorum. Makyajınızda kullanacağım araçların temizliğinden, kozmetik ürünlerimin saklanmasına kadar her detayla büyük bir titizlikle ilgileniyorum.

Makyajınızda öncelikle sizin hayallerinizi tam olarak gerçeğe dönüştürme amacıyla hizmet veriyorum. Bu nedenle gelin makyajı hazırlıklarınıza geçmeden önce sizin gelin makyajınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylıca dinliyorum. Ardından her detayıyla sizin içinize sinen makyajınız için hazırlıklara başlıyorum.

Makyajınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinliğiniz, düğün konseptiniz, tarzınız gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyorum. Bu sayede düğün gününüzde bir bütün olarak sizi kusursuz bir görüntüye ulaştıracak makyajı uygulayabiliyorum.

Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlıyorum. Bu şekilde gözenek görünümünü en aza indirgeyerek makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durmasını sağlıyorum. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak kontur uygulamasından, düğün gününüzde çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayacak doğal görünümlü takma kirpiklerinize kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyorum. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyorum.

Siz de Naciye Kısar Makeup ile düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Naciye Kısar Makeup Ankara gelin makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kınık Mah. Atatürk Merkez Bulvarı No:34/B Kaş/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Naciye Kısar Makeup Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.