Mutlu Yalçın Güzellik Salonu

E-posta Gönder

  • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Mutlu Yalçın Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, cilt bakımı, manikür / pedikür, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.


Mutlu Yalçın Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mutlu Yalçın Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Mutlu Yalçın Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mutlu Yalçın Güzellik Salonu Hakkında

Güzelliğinizi sizin kadar düşünen ekibimizle tanışın! Uzun yıllar güzellik uzmanlığı ile ilgili eğitimler alarak cilt bakımı, saç ve makyaj konusunda farklı uzmanlıklar kazanan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kusursuz güzelliğiniz için her zaman daha iyisini ve en kalitesini sunuyoruz. 2017 yılında kapılarını açtığımız Mutlu Yalçın Güzellik Salonu’nda tüm kadınlar için güzellik ilkesiyle faaliyet gösteriyoruz. Üstelik en özel davetlerde ve düğün töreninizde de kusursuz görünmeniz için yanınızda oluyoruz. Gelin, cilt bakımları ve hazırlıklarla düğün hazırlıklarımıza başlayalım. Ankara gelin saçı ve makyajınızla çok konuşulacak güzelliğinize ışık tutalım.

Nasıl mı? Öncelikle, sizi güzellik merkezimize davet ediyoruz. Tarzınızı öğreniyor, isteklerinizi dinliyor, cildinizi ve saçınızı görüyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek ve kusursuzluğunuzu ön plana çıkaracak dokunuşlar için doğru makyaj teknikleriyle renklendirmeler üzerine konuşuyoruz. Porselen makyaj ve birinci sınıf kaliteli malzemelerle akmayan makyajınız her fotoğrafta güzel duruyor. Provalar sayesinde güzelliğinizden emin olmanızı da sağlıyoruz. Bu arada saç modelinizi de size en çok yakışacak modeller arasından seçiyor, size özgü dokunuşlarla farklı olmanızı sağlıyoruz. Gelinlik modelinizin yakası, saç tipiniz ve makyajınıza bir tamamlayıcı olan saçınızın gece boyunca bozulmayacağını da şimdiden söyleyebiliriz.

Peki, düğün öncesi Mutlu Yalçın Güzellik Salonu ayrıcalıklarını özel bakımlarla birleştirmeye ne dersiniz. Bakımlı bir görüntü için cilt bakımları, dermapen, mezoterapi ve kirpik liftingi bir düşünün deriz. Hijyenik ve sağlık koşullarına tamamen uygun olan salonumuzdan her zaman mutlu ayrılacaksınız. Boya ve özel saç uygulamalarını da düğün öncesinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. İşlemlerin saçınıza tam oturması ve bir aksilikle karşılaşmamak için elinizi çabuk tutun.

Ankara gelin makyajı, saçı ve düğün öncesi bakımları için tek bir adres arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Mutlu Yalçın iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.