Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Murat Badem Hair Art

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Murat Badem Hair Art Hakkında

Murat Badem Hair Art, 2002 yılında Bay ve Bayan Kuaförü olarak Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. Açıldığı tarihten itibaren kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dünya modasını yakından takip eden, sektör ile ilgili eğitim ve ürünler hakkında bilgi sahibi olan bireylerle çalışma arkadaşlığını kendine ilke edinmiştir.
Sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi kendine amaç edinen MURAT BADEM HAIR ART tüm çalışanlarıyla beraber bir marka yolunda hızla ilerlerken aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin doğru kararlar verebilmesi adına da iyi bir danışmanlık adresidir.

Murat Badem Hair Art, öncü firmaların düzenli olarak senede iki defa sergilemiş olduğu “İlkbahar-Yaz, Sonbahar-Kış” koleksiyonlarına ekibiyle birlikte katılmaktadır.
“Color Expert, Pivot Point, Topuz, Temel ve İleri Kesim Eğitimleri”, siz değerli müşterilerimiz için almış olduğumuz eğitimlerden bazıları olup mesleki gelişim amacıyla ihtiyaç duyulan tüm aktivite ve lansmanlarda da kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Sadece saç üzerine değil…
Bayanların en çok önem verdiği kişisel bakım ve makyaj konusunda da en doğru hizmeti vermiş olduğumuza inanarak siz değerli müşterilerimizi en kısa zamanda Murat Badem Hair Art ayrıcalıklarından faydalanmanız için salonumuza bekliyoruz…

İletişim

  • Adres::

    Rafet Canıtez Cad. Akın 4 Apt. No:5, 5/A, Oran,

  • Haritadaki Konumu

    Murat Badem Hair Art Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.