Mirabella Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Mirabella Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Mirabella Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mirabella Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mirabella Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mirabella Kuaför Hakkında

Mamak'ta güzellik sırlarımızı bizi tercih eden müşterilerimiz ile paylaşmak için Mirabella Kuaför Salonu'nun kapılarını açtık. Salonumuzda yıllardır sunduğumuz hizmetle kalitenin adresi olduk. Bunun için her zaman büyük bir özenle çalıştık. Öyle ki hâlâ sektörde fark yaratmak ve en önemlisi de kendimizi geliştirmek için yenilikleri takip ediyoruz. Modayı ve sektörel değişimleri öğrenerek hak ettiğinizi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

5 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz sektörde özel anlarda da yanınızda olmak için çalışıyoruz. Gelin saçı tasarımı ve profesyonel makyaj uygulamaları ile güzelliğinize ışık tutuyoruz. Tekrarı olmayan tüm özel anları taçlandırmak için heyecanla sizi bekliyoruz. Hazırlıklara başlamak için ilk işimiz ön görüşme oluyor. Detayları ve isteklerinizi öğrendiğimiz ön görüşme sayesinde saç tasarımıyla şıklığınızı tamamlıyoruz. Makyaj uygulamalarını da yapıyoruz. Ancak hazırlık aşamasını merak ediyorsanız, gelin detaylardan söz edelim:

Hazırlıklar ön görüşme sonrası saç stilinizi tamamlamakla başlıyoruz. Renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj, kesim, kaynak ve çok daha fazlasını yapıyoruz. İstediğinize bağlı yaptığımız bu uygulamalar dışında saç bakımı ile yenileme de tercih edebilirsiniz. Yalnızca saç tasarımı yaptırmak isteyen gelin adayları içinse hiç vakit kaybetmeden yüz hatlarına uyan model çalışmalarına geçiyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modelleri arasında tercih ettiğiniz hemen her tasarımı yapabiliyoruz. Türban ve duvak tasarımlarıyla da şıklığınızı tamamlıyoruz. Gelin saçı uygulamalar ile şıklığınızı benzersiz kılıyoruz.

Makyaj uygulamaları için de Mirabella Kuaför Mamak'ta fark yaratıyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaran makyaj uygulamaları için kaliteli ve hijyenik ürünler kullanıyoruz. Doğal güzelliğinizle ışıl ışıl parlamaya hazır mısınız?

Mamak kuaför salonları arasında bir karar vermek üzereyseniz, Mirabella Kuaför ailesi ile mutlaka tanışmalısınız. Ekibimizle tanışmak için yapmanız gereken tek şey ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.