Miador Kuaför Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Miador Kuaför Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Miador Kuaför Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Miador Kuaför Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Miador Kuaför Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Miador Kuaför Güzellik Salonu Hakkında

Her kadın, güzellik ve bakıma önem verir. Kuaför salonları da aslında, kadınları mutlu etmek için vardır. Biz de Miador Kuaför Ankara ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tecrübeli ekibimizle birlikte, durmak bilmeden çalışıyoruz. Kuaför salonumuzda; ombre, brushlight, colorist, sombre, mikro kaynak, boncuk kaynak, saç uzatma işlemleri, kalıcı fön, manikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz.

Özel günlerinizden en önemlisi olan düğün gününüze de, ayrı önem veriyoruz. Düğününüzde sizin, prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Bunun için, tecrübeli ekibimizle birlikte, kişiye özel işlemler yapıyoruz. Tarzınızı ve sizi en çok yansıtacak şekilde saçınızı ve makyajınızı yapıyoruz. Böylece, yıllar sonra bile fotoğraflara baktığınızda, bizi tebessüm ederek anmanızı istiyoruz.

Düğününüzde, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir saç ve makyaj öneriyoruz. Bunun için, sade seçimler yapmanızı tavsiye ediyoruz. Salon düğünleri için, topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, kır düğünü organize edecekseniz, kesinlikle açık bırakılmış veya dağınık örgülerle bezenmiş saçları seçmelisiniz. Düğün konseptinizle ne kadar uyumlu olduğuna inanamayacaksınız!

Düğünden önce yaptığımız provalarda, o günkü saç ve makyajınızı tam olarak deneyimleme şansı sunuyoruz. Böylece, kötü bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkıyor. Provada yaptığımız modelin aynısını, düğün gününüzde de uyguluyoruz. Özel sabitleyici spreylerle bu güzel görünümü, kalıcı hale getiriyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki, düğün gününüzde sizinle birlikte, yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz.

Ankara kuaför salonları arasında, gelinlerimize verdiğimiz önem ve ayrıcalıkla, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Sizin güzel geri dönüşleriniz de, mesleğimize olan aşkımızı kat be kat artırıyor. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Güzeltepe Mah., Hoşdere Caddesi 115/C, 06690 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miador Kuaför Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.