Melisa Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Melisa Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Melisa Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melisa Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melisa Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Melisa Kuaför Hakkında

Salonumuz yıllardır Ankara Mamak’ta yer alıyor. Güzellik sektöründe yer alarak sağladığımız profesyonel hizmetler Melisa Kuaför çatısı altında avantajlı fiyatlarla dikkat çekiyor. Her zaman hassas ve özenli hizmet veren ekibimizin profesyonelliği ile salonumuzdan her kadın mutlu ayrılıyor. Düğün günü şıklık kadar önemli olan güzellik için saç ve makyaj uygulamaları profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir özenle yapılıyor. Kaliteli makyaj ürünleri ile doğru teknikler kullanıyoruz. Bunun için sürekli kendimizi geliştiriyor, yeniliyor ve modayı yakından takip ediyoruz.

Gelelim, düğün günü sunduğumuz hizmetlere! Bu konuyla ilgili ilk bilmeniz gereken konu ekibimizin randevu sistemiyle çalıştığı. İlk randevu yani ön görüşme de bizim için çok önemli. Ön görüşmede; hayal ettiğiniz saç modelini öğreniyoruz. İstediğiniz şıklık için aksesuar, duvak ve gelinlik detaylarını da bilmek istiyoruz. Böylelikle tarzınızı tamamlayan saç modelini tasarlamaya başlıyoruz. Tasarım çalışmalarında en çok yaka detaylarınıza dikkat ediyoruz. Yani, dağınık saçları açık yakası olan modeller için tercih ediyoruz. Topuz ve örgü modelleri ise isteğinize göre kullanıyor, modele göre tasarımını değiştiriyoruz. Şıklığınızı tamamlayan duvak ve saç aksesuarlarını da takarak saçınızda tüm işlemleri tamamlıyoruz. Gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var. Türban tasarımı konusunda da son derece hassas çalışmalar yapıyoruz.

Bir de makyaj uygulamalarımız var. Sade, doğal ve aydınlık tonlarla yapmayı tercih ediyoruz. Gecenin yıldızı olmanız için güzelliğinize en çok yakışan detaylara dikkat ediyoruz. Düğün konsepti ve cilt tonunuza uyan renk seçimleriyle makyajı canlandırıyor ve işlemleri tamamlıyoruz. Mamak kuaför salonları arasında fark yaratan kalite ile avantajlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Bir an önce sayfanın üst kısmında yer alan Melisa Kuaför iletişim formunu doldurmalısınız. Form ile Ankara gelin saçı ve makyajı hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken fiyat teklifi de talep edebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.