Marilyn Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Marilyn Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Marilyn Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Marilyn Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Marilyn Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Marilyn Kuaför Hakkında

Düğün gününde saç ve makyajının tam istediği gibi olmasını hayal eden gelin adaylarımızı 2014 yılından beri faaliyet gösteren Marilyn Kuaför’e davet ediyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımız için tüm tecrübeleri bünyemizde topladığımızı söyleyebiliriz. Evet, deneyimli, bilgi sahibi ve yetenekli kadromuzdan bahsediyoruz. Değişen trendleri yakından takip ederken aldığı eğitimlerle uzmanlığını pekiştiren bu ekibimizden her türlü yardımı alabileceksiniz.

Ankara gelin saçı yapan kuaförlerden bizi ayıran en önemli özellik profesyonel bir süreç yönetimi yapıyor olmamız. Bunu nasıl mı yapıyoruz, hemen anlatalım: Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde sizi hemen ferah salonumuza davet ediyoruz. Saç modelinize karar verirken bazı önem verdiğimiz detaylar var. Bunların ilki tercih ettiğiniz gelinliğin modeli. Mesela dekolteli ve uçuş uçuş bir gelinliğiniz varsa, daha romantik bir görünüm veren örgülü açık saç modellerine yakası kapalı bir gelinlik tercih ettiyseniz de ensede veya dağınık topuzlara yöneliyoruz. Bunu yapma amacımız, özellikle yakası kapalı ve işlemeli olan gelinlikleri saçlarınızla kapatmak istememiz. Bu kadar titiz bir çalışmanın ardından istediğiniz görünüme kavuşmamız mümkün olmuyor, yeter ki bize güvenin!

İşiniz şansa bırakmak istemeyen gelin adaylarımızdan biriyseniz, saç ve makyaj provalarına katılabiliyorsunuz. Böylece uygulamalarımızda beğenmediğiniz bir nokta olursa hemen değişiklik isteyebiliyor, işlemler sonrasında kusursuz güzelliğinizin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Makyaj demişken; en az saçlarınız kadar önem verdiğiniz porselen makyajınızı yaparken de az önce saydığımız kriterleri göz önünde tutuyoruz. Cildinize temas eden her ürünün sağlık açısından onaylı olmasına dikkat ediyor, profesyonel dokunuşlarımız ile fark yaratıyoruz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Mamak kuaförlerinden daha avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tuzluçayır, Tıp Fakültesi Cad. 162/5 Mamak/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.