Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Magic Touch Kuaför

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Magic Touch Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Magic Touch Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Magic Touch Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Magic Touch Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Magic Touch Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Magic Touch Kuaför Hakkında

Magic Touch Kuaför Ankara'nın nezih güzellik merkezleri arasında yer alıyor. Kişilere istedikleri her türde kuaför hizmeti sağlayan firma, gelin saçı ve makyajı konusunda da oldukça tecrübeli. Müşteriler, burada her zaman istedikleri o büyüleyici görünümü elde edebilirler. Magic Touch Kuaför, kişilerin isteklerine göre şekillenen saç ve kaş tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. İletişime geçerek, sunulan tasarımları inceleyebilir ve kişisel istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Deneyim

Ankara gelin makyajı alanında öne çıkan Magic Touch Kuaför, sahip olduğu deneyimle müşterilerine yüksek kalitede hizmet veriyor. Sektördeki deneyimi ile yüz tiplerini analiz eden firma, saç tasarımlarını kişisel hale getirmek adına özveriyle çalışıyor. Gelin adayları için benzersiz saç modelleri oluşturan uzman ekibimiz, gelinlik modelleri, düğün konseptleri ve kişisel tarzları göz önünde bulundurarak eşsiz tasarımlar ortaya koyuyor.

Hizmetler

Kuaför, sahip olduğu geniş uygulama kataloğuyla adından söz ettiriyor. Saç,kaş uygulamalarının yanında gelin adayları için çeşitli saç modelleri oluşturuluyor ve en mutlu günlerinde tam da istedikleri gibi görünmeleri sağlanıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla her müşterinin ihtiyacına uygun çözümler öneriliyor. Bu çözümler arasında şehir dışında hizmet olanağı da yer alıyor.

Firma Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda çok beğenilen uygulamalara sahip. Sunulan imkanlar arasında ücretsiz prova hizmeti gelin adaylarının gönlünü kazanıyor. Prova ile büyük günde nasıl görüneceğinizi önceden görebilir ve değiştirmek istediğiniz detayları fark edebilirsiniz. Magic Touch Kuaför, gelinin yakınları için de saç ve makyaj hizmeti sağlayarak hazırlık sürecini hem de daha kolay hem de daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Magic Touch Kuaför, saç ve makyaj tasarımlarında kişilerin yüz tiplerine uygun modelleri hayata geçiriyor. Yüz tiplerini analiz ederek her müşteriye özel saç tasarımları uygulamak, kişinin yüz hatlarına en uygun görünümü elde etmelerine yardımcı oluyor. Firma gelin adayları için ise gelinlik modelleri, düğün konseptleri ve kişisel tarzları göz önünde bulundurarak saç ve makyaj modelleri oluşturuyor.

Çankaya Magic Touch Kuaför olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve mutlu günlerinde unutulmaz bir görünüm elde etmelerini sağlamak için buradayız. Firmamız sizleri güzellikte sihirli bir yolculuğa davet ediyor. Bu yolculuğa deneyimli kadromuzla beraber çıkmak için iletişime geçebilir ve Magic Touch Kuaför fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Beytepe, Kanuni Sultan Süleyman Blv No:27, 06800 Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.