Magazin Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Magazin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Magazin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Magazin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Magazin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Magazin Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe bulunan firmamız Magazin Kuaför Ankara çapında bilinen ve sevilen bir işletme. Geniş bir uzman ekip ile salonumuzu işletiyor ve müşterilerimizi ağırlıyoruz. Her kaliteli kuaför gibi tabii ki gelin saçı makyajı konusunda da hizmetler veriyoruz.

Magazin Kuaför gelinleri her zaman çok özeldir ve öyle kalmaya devam edecekler. Bu sebeple onları deyim yerindeyse pamuklara sarmalayıp sarıyor ve hiçbir isteklerini karşılıksız bırakmıyoruz. Düğün günü tam vaktinde tüm ekibimiz ile birlikte beklediğimiz gelinimizi salondan içeri adımını atar atmaz ayakta karşılıyoruz. Önce onu alıp dinlenmesi için rahat bir yere oturtuyor ve bir şeye ihtiyacı olup olmadığından emin oluyoruz. O rahatlar ve belki bir Türk kahvesi içip stresini atarken biz de gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Daha önceden görüşüp belirlediğimiz saç modeli ve makyajı için işinin uzmanlarına sırası ile gelinimizi teslim ediyoruz.

Öncelikle saçın ön hazırlığını yapıyoruz. Fön veya maşa gibi teknikler ile gelinin seçtiği modeli yapabilmek için zemin hazırlıyoruz. O işlem bittikten sonra güzelliğini daha da vurgulayacak ve tamamen ortaya çıkaracak bir makyaj için onu makyaj koltuğuna alıyoruz. Ton ve renkler olarak gelinimizin yüz tipi ve rengine uygun son derece uyumlu bir palet seçiyor ve makyajını tamamlıyoruz. Sonra son kez onu saç yapımı koltuğuna alıyoruz ve önceden tasarlayıp kararlaştırdığımız modelin son rötuşlarını yapıyoruz. İşte gelinimiz kısa sürede eksiksiz bir şekilde her şeyi ile hazır. Akmayan bir makyaj ve bozulmayan bir saç ile fotoğraf çekimi veya düğüne hazırsınız.

Eğer bu anlattıklarımız sizi cezp etti ve biraz olsun etkilediyse ne mutlu bize. Bizimle tanışıp birebir görüşmek ve salonumuzu yerinde görebilmek isterseniz sizi memnuniyet ile ağırlamak isteriz. Çankaya’da Şehit Cengiz Mahallesi, Kabil Caddesi’ndeyiz. Sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.