M.A. Bella Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

M.A. Bella Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

M.A. Bella Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

M.A. Bella Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

M.A. Bella Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

M.A. Bella Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde profesyonel ellerde hazırlanmış yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi M.A. Bella Kuaför Ankara’ya davet ediyoruz.

Güzelliğin özenli çalışma ve kalite ile oluştuğuna inanan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken son derece titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Profesyonel ekibimizle gelin saçınız ve makyajınız için sizi doğru bir şekilde anlamaya ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz etmeye çok özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınıza sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğrenerek başlıyoruz. Size en uygun görüntüyü yakalamak için profesyonel bir bakış açısıyla size yardımcı da olabiliyoruz. Yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi ve düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyor, sizi bir bütün olarak uyumlu bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Güzelliğiniz için gösterdiğimiz özenin bir gerekliliği olarak salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. Kullandığımız kaliteli ve güvenilir dünya markalarının ürünleri sayesinde yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her türlü bakım ve renklendirme işleminde doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kusursuz bir şekilde hazırladığımız güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız da bizim için oldukça önemli. Bu nedenle saçlarınızın bozulmasına engel olmak için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor, makyajınızı kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile yapıyoruz.

Salonumuzda protein bakım, keratin bakım gibi profesyonel saç bakım uygulamaları da yapıyoruz. Düğün gününüzden önce kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız bu işlemler sayesinde, düğün gününüzde saçlarınızın sağlıklı ve bakımlı bir görüntüye ulaşmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizle göz kamaştırmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve M.A. Bella Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.