Mete Koçak Hair Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mete Koçak Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Mete Koçak Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mete Koçak Hair Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mete Koçak Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Mete Koçak Hair Studio Hakkında

Ankara’nın en merkezi ilçesi Çankaya’da bulunan salonumuz Loca Kuaför Hoşdere Caddesi üzerinde konuklarını ağırlıyor. Burada, her bir detayını özenle tasarladığımız ve müşterilerimizin konforunu sağlamak için hiçbir masraftan kaçınmadığımız şık bir atmosfer yarattık. Tüm müşterilerimize hızla hizmet verebilmek ve onları en iyi şekilde ağırlayıp isteklerine cevap verebilmek için son derece kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz. Salonumuzda her biri mesleğinin erbabı, profesyonel ve yetenekli olmak üzere tam tamına 15 kişilik bir ekibe sahibiz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmet en iyisiyle bünyemizde mevcut. Liste o kadar kabarık ki sayacak olursak; saç kesimi ve tasarımı, saç sağlığı hizmetleri, mikro kaynak, renk değişimi, cilt bakım uygulamaları, manikür, pedikür, ağda, tırnak tasarımları, kaş kontürleri, kalıcı makyaj, porselen makyaj, plastik makyaj, kaş tasarımları gibi çok çeşitli örnekler verebiliriz. Tüm bu işlemler kendi uzmanları tarafından günlük olarak yapılıyor.

Tabii ki bitmedi, severek ağırladığımız ve bizi tercih ettikleri için mutluluk duyduğumuz gelinlerimiz de sayıca bir hayli çok. Düğün gibi özel bir gün için tam da hayal ettikleri gibi bir görünüme kavuşan gelinlerimizin güzelliğini ortaya çıkarmak için gereken her şeyi özenle yapıyoruz. Doğal, canlı ve duru bir görünüme kavuşmaları için büyük önem teşkil eden saç ve makyajlarını gelinliklerine ve düğün konseptlerine uygun şekilde biçimlendiriyoruz. En uygun tasarımı yapabilmek için gelinimizle güzellik uzmanlarımızı bir araya getiriyor ve gerekli olan her türlü işlemi düğün günü boyunca sağlam kalacak şekilde yapıyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaştıysa ve siz hala kuaförünüzü bulmadıysanız hiç endişe etmeyin ve bizden bir randevu ayarlayarak rahat bir nefes alın. Bize ulaşmak ve Loca Kuaför Ankara fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yukarı Ayrancı Hoşdere Cad. 170/B Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mete Koçak Hair Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.