Kuaför Uğur Polat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Uğur Polat Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Uğur Polat Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Uğur Polat Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Uğur Polat Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Kuaför Uğur Polat Hakkında

Müthiş bir kutlama ile sevdiğiniz kişiyle birlikteliğinizi taçlandıracağınız özel gününüzde saçınızın tam da hayal ettiğiniz gibi görünmesi için sizi Kuaför Uğur Polat Gölbaşı Ankara’ya bekliyoruz.

Güler yüzlü ekibimiz ile beraber istediğiniz saçı yapabilmek için düğün gününde nasıl görünmek istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında saçınızın uzunluğuna, rengine, yapısına ve seçtiğiniz duvağa göre hangi saç modelinin size en çok yakışan olacağına kararlaştırıyoruz. Böylece istediğiniz görünümü hem kendinize göre düşünceleriniz hem de saç yapınızın uygunluğuna göre harmanladığımız bir modelle ortaya çıkarıyoruz. Düğün gününüz öncesinde provalarımıza katılarak gelinliğinizi, duvağınızı ve çiçeğinizi görmemiz halinde güzelliğinizi en çok yansıtacak modeli rahatça bulabiliriz. Saçınızı yaptıktan sonra isteğinize bağlı olarak çeşitli aksesuarlar da önerebiliyoruz. Bu aksesuarlar sayesinde güzelliğinizi en çok yansıtan saç modelinizin ışıltısını da tamamlamış oluyoruz.

Düğün gününüzde fotoğraf çekimleri, misafirlerinizin tebrikleri ve danslardan dolayı saçınızın bozulma ihtimaline karşı olarak kullandığımız sprey ve kremlerle saçınızın davet boyunca ilk anki gibi gözükmesine imkân sağlıyoruz. Düğün gününüzde kuaförümüze arkadaşlarınız ve aileniz ile beraber gelerek hazırlanma sürecini birlikte geçirmek ve aynı zamanda eğlenmek isterseniz siz ve misafirleriniz olmak üzere 6 kişiye hizmet verme imkânına sahibiz. Kişi sayısını bizimle önceden paylaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaz dönemlerinde düğünler arka arkaya yapıldığı için oldukça yoğun oluyoruz. Bu yüzden düğününüzden 4 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz rezervasyonunuzu ve gerekli hazırlıkları yapma konusunda yeterli zamana sahip olabiliriz. Ayrıca ağda, manikür pedikür ve takma kirpik gibi çeşitli hizmetler de veriyoruz.

Mutlu gününüzde tüm gözlerin üzerinizde olması için saçınızı Kuaför Uğur Polat’ta yaptırmak ve Ankara gelin saçı fiyatları arasında en uygun fiyatlardan faydalanmak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. 285. Sok. No: 35/B Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Uğur Polat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.